Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha autóval utazás közben,...

Ha autóval utazás közben, országúton kell megállni pelenkát cserélni, Ti viszitek magatokkal a használtat, vagy eldobáljátok az út szélére az árokba?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, nem tűr halasztást a tisztába tétel, és meg kell állni, az út szélén (útpadkán) a semmi közepén, ilyenkor mit csináltok a használt pelenkával? Hurcoljátok magatokkal, vagy inkább otthagyjátok, és majd a közutasok összeszedik? Melyik a jobb megoldás?

Vagy bármi más helyzet ahol nincs kuka



2022. jún. 29. 13:36
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Magammal viszem egy zacskóban és kidobom ott ahol van kuka
2022. jún. 29. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%

Hát nekem eszemben nem lenne eldobni. Sem a pelenkát, sem semmit.

Bocsomagolnám, és magammal vinnem addig, míg nem találok egy kukát.

2022. jún. 29. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy magammal vittem. Zacskóztam, ha kellett, duplán.
2022. jún. 29. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem egyszer megesett már, vittem magammal mindig. Egyébként sem szemetelek, nemhogy a pelenkát eldobjam. Kocsiban meg főleg elfér, de nincs olyan alkalom, ami indokolná az eldobást.
2022. jún. 29. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
98%
Ne legyél Ráhel...
2022. jún. 29. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
Mindig van a pelenkázótáskában és az autóban is kutyakakis zacsi. Abba belecsomagolom és ahol van kuka, ott dobom ki. Addig visszük magunkkal.
2022. jún. 29. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
Van a pelenkázó táskában erre szánt zacskó, becsomagolom, és jön velünk, míg nincs kuka valahol.
2022. jún. 29. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%

Persze hogy viszem…

Sőt, azóta szobatiszta.. viszek magammal zacskót, ha nincs illemhely és széklete van összeszedem, mint más a kutyájáét is.

2022. jún. 29. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk autópályán a leállósávban nincs az az összefosás amiért megállnak, iszonyat veszélyes. Benzinkút, pihenő 15-20 percenként van. Ott tuti van kuka, probléma megoldva.
2022. jún. 29. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
97%

Ha ez valakinek nem egyértelmű, az elég szomorú. Aki eldobja az út szélén annak kár volt szaporodnia!


Én visszaszoktam a cigire, de még a csikket se dobom el.

Ha nincs kuka a közelemben akkor erre a célra van egy tic-tacos doboz a táskámban, oda gyüjtöm

2022. jún. 29. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!