Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Csak én vagyok a világon...

Csak én vagyok a világon akinek a 4 hónapos kislánya ilyen hisztis?

Figyelt kérdés

4 hónaposak leszünk 1 hét mulva, de sajnos csak a cici,vagy víz,amit elfogad,márt írt ki Dr. Nő tápszert 2 fajtát is próbálkoztam egy kis mézzel is,de semmi nem válik be hogy elfogadja a tápszert, esték sorozatain vagyunk túl,hogy annyira sír,és sem ölben,sem sehol nem marad el, feszíti magát,és csak ordít megnyugtatni nagyon nehezen bírom... anyatejem nagyon kevés van rá teszem a cicire arra az 1 re mert a másikbol már nem jön semmi... elkezdi szívni de nem jön semmi és ordít,úgy le izzad szegénykém hogy ruhát kell cseréljek,és be reked a sírástól..

Már nem tudom mit tegyek hogy a tápszert elfogadja..


2022. jún. 30. 22:27
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Először is ne adj neki mézet! Egy éves kor alatt szigorúan tilos. Miből gondolod, hogy nincs tejed? Próbálkoztatok több cumisüveggel is?
2022. jún. 30. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Manapság millió+1 oldal leírja, mit lehet, és mit nem lehet tenni pici babákkal. Mézet pl határozottan nem adunk neki még!

Ha eddig nem olvastál utána, most itt a lehetőség:

[link]


Addig próbáld a tápszert, amíg el nem fogadja. Valakinek ez, valakinek az válik be, de semmi esetre se ízesítsd, se cukorral, se sehogy, mert nem kell. Én hat tápszert próbáltam ki, mire eljutottunk a legjobbig.

2022. jún. 30. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
63%

Kérdező, hátha ezzel a kütyüvel elfogadja a tápszert a babád, és mèg az anyatejtermelésre is jó hatással van. Nekünk nagy segítség volt, amikor valamiért elutasította a cumisüveget (pótlást kapott a kislányom, mert nem bővelkedtem tejből, viszont imád cicizni).


[link]

2022. jún. 30. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
90%

Szoptatási tanácsadónál voltál? Lehet egyezerűbblenne visszahozni a tejtermelésed, mi t szórakozni a tápszerrel.

A méz pedig TILOS!

2022. jún. 30. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
96%
A mezzel megolheted, eszednel vagy ??????
2022. jún. 30. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
67%

Látom máanak is feltűnt a méz!Akkor már le sem írom,hogy nem szabad!De nem értem,hogy mézet miért akartál neki adni?

Szerintem ha éhes lesz el fogja fogadni a tápszert is..van olyan ami tej alapu,azok finomabbak.Lehet azzal kéne próbálkozni.Viszont az,hogy issza a vizet ebbe a melegben ,az nagyon jó!

2022. júl. 1. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
94%
Mindemellett a kisbabád nem "hisztis", csak kisbaba, van egy igénye, amit te egyelőre nem tudsz kielégíteni, ő pedig jelzi.
2022. júl. 1. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
94%
Mez?? Tilos. Ekkora gyerek nem ismeri a hiszti fogalmat,ez nem az. Valami diszkomfortja van,azert ordit. Ehes,szomjas,faj a hasa vagy almos. Kb ezek szoktak lenni ebben a korban.
2022. júl. 1. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Mások is írták de a MÉZ TILOS!

Kérdező, ha bereked a sírástól és folyton sír, akkor lehet tejfehérje allergia is, szóval keress fel egy gyermek gasztroenterológust. Az én babámon nem volt pl semmi bőrkiütés, ekcéma, csak rekedt sírás nonstop, tejmentes tápszer hozott megváltást. Ha nem eszik, akkor viszont simán az éhségtől ilyen sírós, ha mellből nem hajlandó enni, akkor próbálj ki több cumisüveget, pl lansinoh, mam, avent.. Nem is értem, védőnő, orvos nem mond semmit neked???

Ha viszont csak mellből akar, akkor próbálj meg rengeteg vizet inni, 3-4 litert is akár, szedj vitamint, egyél bőségesen és próbáld ki a szaporító fejést, hogy több legyen. Meg keress fel tanácsadót.

2022. júl. 1. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

1. 4 hónaposan nincs hiszti! Nem ismeri az ok okozatot, tehát nem azért sír, mert hisztizik, hanem mert valami baja van, és ez a baj lehet akár csak egy szeparációs szorongás is, vagy fájdalom, fáradság, éhség...


2. Méz... azért ennek utána járhattál volna. Nagyon veszélyes!

2022. júl. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!