Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van valami tippetek a nyúzott...

Van valami tippetek a nyúzott fej ellen?

Figyelt kérdés

Nagyon rossz alvó kislányom van, hónapok óta alig alszom. Napközben sajnos ritkán tudok, egyszerűen nem megy sajnos. Viszont nemsokára megyünk esküvőre, és nyilván nem én leszek a lényeg, de sok ember lesz, és ha csak eszembe jut, hogy ilyen fejjel megyek emberek közé elkap a síró görcs. És sajnos a smink sem segít rajta kb semmit. Nem is a karika a baj, hanem ,hogy egész más a szemem alakja, olyan gülü,nem tudom máshogy mondani. Lesz ott is sminkes, de kétlem, hogy tudna velem valamit kezdeni, ami elfedi ezt a förtelmet.

Titeket kérdezlek, hátha van valami anyuka praktika,vagy nagyon bevált smink tipp, amit nem ismerek. Köszönöm



2022. júl. 6. 18:28
 1/6 anonim ***** válasza:
63%
Kérd meg a nagymamát/ keresztanyát/ nagynénit/ barátnőt, hogy ott aludjon a baba. Akkor altatóval ki tudnád magad aludni. Lehetne ezt rendszeresíteni mondjuk 2 hetente 1x. Nagyon sokat jelent. Nem feltétlenül simul ki tőle az arcod, de egészségügyi és lelki szempontból muszáj.
2022. júl. 6. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
72%
Egyébként egy arcmasszázs és arcpakolás csodákat tehet a kozmetikusnál...
2022. júl. 6. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Előtte egy jó smink csodákra képes.
2022. júl. 6. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Igen, valami kis masszázsra, arcpakolásra én is gondoltam, köszönöm :)

Sajnos nem igazán tud máshol aludni, egyrészt, mert a nagymama az örömanya, Isten ments, hogy gyűrött legyen,másrészt pedig nagyon nagy cicis a kisasszony , és éjszaka is igenyli

2022. júl. 6. 18:41
 5/6 anonim ***** válasza:
35%
A fáradtságtól senkinek nem lesz gülü szeme. Nézesd meg a pajzsmirigyed.
2022. júl. 6. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
58%
De, a smink segit. Lassan 3 ève nem alszom.
2022. júl. 6. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!