Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tesz-veszen mennyi idő alatt...

Tesz-veszen mennyi idő alatt érkezik meg a termék amit megvettél? Postás hozza vagy esetleg futár? Vasárnap vettem meg, tegnap már ott volt a pénz is. Még új vagyok ehez a dologhoz és sehogy sem tudtam megnézni.

Figyelt kérdés
2010. szept. 22. 08:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Mit választottál? Személyes átvételt, vagy postázást, vagy futárral küldést? Ha utaltál, akkor meg kellett, hogy beszéljetek valamilyen címet is az eladóval, hogy hova küldje, nem? Ha nem, akkor mindenképpen vedd fel vele a kapcsolatot e-mailben vagy telefonon, hogy meg tudjátok beszélni. Ő nem látja a címed attól, hogy megvettél egy árut, fogalma nincs, hogy hova küldje, ha nem értekeztek valahogy.
2010. szept. 22. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Azt írta küldi a hintát, és elvileg nem személyes átvétel. viszont csak az volt ott, hogy standard postai csomag vagy személyes átvétel.
2010. szept. 22. 08:33
 3/6 anonim ***** válasza:

Akkor elvileg tegnap vagy ma postázni fogja (mivel elvileg tegnapra megkapta a pénzt), biztosan megadtál egy címet, hogy hová küldje. Szerintem a héten meg kell kapnod.

Egy jó tanács: legközelebb, ha vásárolsz valamit, mindenképpen nézd meg az eladó értékeléseit, nehogy egy csalóba fuss bele. Sajnos előfordul, hogy utalnak valakinek pénzt, de lelép, és nem küldi a megvásárolt árut.

2010. szept. 22. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
elvileg nagyon jó értékelése van
2010. szept. 22. 08:37
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor nem lesz gond, nyugi. A héten biztosan meg fogod kapni, nem érdeke neki sem, hogy a jó értékelését elszúrja azzal, hogy nem postáz azonnal, ahogy megkapta a pénzt.
2010. szept. 22. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is árulok,és pl írom is,h hetente egyszer postázom.Érdemes megnézni,ír-e valamit erről.Az,h a pénz tegnap megérkezett hozzá,nem jelenti azt,h azonnal tud menni a postára,szerintem ha a pénz beérkezése után 1 héten belül megkapod,az még bőven elfogadható.Ha jók az értékelései,akkor a héten biztosan fel fogja adni.(Vannak olyanok-nem te,félre ne érts-akik azt gondolják,amint megnyomta a gépén az utalás gombot,már csenget is a postás,és ezt szinte szó szerint lehet érteni.Van a dolgoknak egy kis átfutása,van aki ezt nem tudja átgondolni.:)))
2010. szept. 22. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!