Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mivel szoktátok elkapni a...

Mivel szoktátok elkapni a pisit, ha pelenkázás közben indul be a sugár?

Figyelt kérdés

2022. aug. 16. 14:22
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ami kéznél van, azzal :D

Amúgy egy idő után meg lehet tanulni, hogy mik azok a jelek, amiből tudod, hogy pisi lesz és akkor ráhajtod a pelenkát.

2022. aug. 16. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

A pelenka vissza


Amúgy mindig van ott tetrapelus vagy egy törölköző…

Amúgy nagyon ritka volt a 2 gyerekkel egy kezemen meg tudom számolni..

2022. aug. 16. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha látom a fütyin, hogy készülődik, akkor visszahajtom a pelenka elejét, és ott tartom a tenyeremmel, amíg érzem, hogy belepisil.


Szerencsére a fiam úgy szoktott pisilni, hogy pisil egy kicsit, abbahagyja, és csak azután kezd rá erősebben, így ha meglátom, hogy épp engedett egy keveset, akkor is gyorsan le tudom takarni.

2022. aug. 16. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Van, hogy közvetlenül eresztés előtt elenged egy mély sóhajtást (és van, hogy pukizik is), ebből is lehet tudni, hogy mi várható.
2022. aug. 16. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mindig tartok a pelánkázó mellett kis törlőkendőt. Vettem jópárat, ezek egyébként szájtörlőkendők, s azokat használom erre a célra, amiknek keményebb az agyagjuk, így szájtörlésre inkább nem használom. Hiába arra van, de olyan az anyagja, mint a mosható pelusnak, de a fütyinek jó. 😅 Amikor kinyitom a pelust, ráteszem a pisilőjére, rajta hagyom, csak akkor veszel el, ha zárom le a pelust, vagy épp ott törlöm neki.
2022. aug. 16. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!