Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ez érdekes. Mitől lehet? 5hós...

Ez érdekes. Mitől lehet? 5hós kisfiam közvetlen elalvás után köhög. Mondjuk úgy 3x-4x. Aztán többet nem.2napja csinálja. ébren nagyon ritkán köhög. Szinte csak közvetlen elalváskor.

Figyelt kérdés
2008. dec. 21. 18:57
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia! Az én babám is köhög időnként de nem tudom mitől. Szerintem is elég fura. De abszolult nincs megfázva. Én arra gondoltam, hogy száraz lehet a levegő a párologtatás ellenére is (nálunk központifűtés van), mert sem a dokink nem látott torokgyuszit vagy valami, sem a fül-orr gégészeten nem láttak nála semmit (bár ott nem konkrétan ezért voltunk, de ha lenne valami, gondolom látták volna). Nem vesz olyankor inkább a száján levegőt? Mert ha kiszárad a torka, szerintem attól is köhöghet. Legalábbis én a kislányom köhögését ezekkel próbálom magyarázni.
2008. dec. 21. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!