Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ez növekedési ugrás vagy...

Ez növekedési ugrás vagy valami más?

Figyelt kérdés

Már pár napja azt hittem,hogy növ. ugrása van a babánknak, aki ma 6 hetes. Tegnap délután fél 5-től viszont alig tudtam lerakni, nagyon keveset aludt, max. fél órát, vagy semmit, amint leraktam, sírt, felébredt. Ma délután igaz aludt 3 órát, éjszaka is aludt, 2 óránként kelt vagy több, mint 2 óránként (nála ez jó). Viszont alvás közben párszor ordítva ébredt fel ma délután. Tudom, álmukban néha felsírnak, ő is csinálja, de most fel is ébredt úgy ordított vagy 3x. Etetés közben is csak elkezd keservesen sírni, nem tart sokáig ( cici), sokszor nem is tudom folytatni a szoptatást, mert zaklatott. Aztán raugrik, eszik újra, ordít és így tovább, majd szopik rendesen.


Tegnap 2x is vendégeink voltak, úgyhogy nem volt könnyű. Az egyik családtag felajánlotta, hogy menjek aludni, ránéz, ami nagyon kedves dolog, csak 4-kor kelt a pici, de fél 5-ig cumit rakták a szájába, hogy lehet nem is éhes, meg hadd aludjak én... Nem szeretem a cumit, a kisfiam ha felébred mindig eszik, nem tudom, hogy ez a dolog megzavarhatta e, illetve tudjátok, hogy hogy van... altatásnál én már csak ringatom, cicin vagy ha nem kéri, anélkül, esetleg dolog neki valamit, a családtagok meg beszélnek hozzá, ami talán felélinkíti a kicsit (?) Illetve ha kinyitja a szemét, oda ennek hozzá, hogy jaj, fent vagy aranyom, miközben csak kinyitja olykor a szemét alvás közben. Kérdés, nem tudom, hogy mi zavarhatja vagy sem a babát. Vagy pl. második látogatók egy 2 évesnél jöttek, akinek ugye tetszett a baba, fel is kelt a kicsi, ahogy körbe járta, mondjuk, máskor simán alszik, lehet mellette bármit hangoskodni, úgyhogy lehet nem számít, csak tudjátok filózom, mi lehet a bibi...? Szerintetek? A kicsi reggeltől estig a nappaliban van, ott is alszik. Éjszaka velünk. Az ok, hogy a nappalibanvan, mert a szobájában dög meleg van. De, talán jobb lenne ha lehűl az idő, egyedül aludnia? Mármint ha csak aludni felvinném? Nem tudom,adnátok tanácsot?


2022. aug. 20. 19:00
 1/5 A kérdező kommentje:
Jelenleg 1,5 órája szopik megszakításokkal.
2022. aug. 20. 19:02
 2/5 A kérdező kommentje:
*Dudolok neki valamit
2022. aug. 20. 19:04
 3/5 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy az, de az is lehet, hogy hasfájós, azért nyűgösebb.

Attól semmi baja nem lesz, hogy beszélnek hozzá, attól sem, ha nem síri csöndben alszik napközben.

2022. aug. 20. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A front is lehet, az ugrás is...
2022. aug. 20. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2022. aug. 20. 23:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!