Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fiúknál fütyinél herezacsinál...

Fiúknál fütyinél herezacsinál is lehet pelenkakiütés?

Figyelt kérdés

7 hónapos kisfiamat az előbb pelenkáztam, és a fütyije mellett, illetve herezacsinál láttam olyasmi piros pöttyöket, mint ami néha a popsiján szokott lenni.

Nem tudom, ez az-e... vagy valami más van a háttérben.

1 hete kap antibiotikumot, lehet a pisije változott meg és az zavarja?

Sudocremet használok a popsijára is, az szépen elmulasztja. Itt is kenhetem azzal?

Gyerekorvos már nincs, a védőnőt meg már hiába is hívnám... :S


Köszönöm a válaszokat!


2010. szept. 24. 13:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Nálunk is volt ilyen, nyugodtan kenheted, én minden pelusozásnál ott is kentem, mikor ilyen pici volt, azzal a különbséggel, h a gyógyszertárit használtam, Sudot csak akkor, ha kiütéses volt.
2010. szept. 24. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Én mindegy mit használok, gyógyszertárit, gabit stb... rövid időn belül kiütéses lesz a popsija.

Sudo viszont szépen meggátolja, és ha netán elő is jön nagy ritkán, hamar elmulasztja.

Köszi a választ, remélem elmúlik ez is, és nem kell egy újabb dolog miatt aggódnom. :(

2010. szept. 24. 14:09
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem akarok rád ijeszteni, de hétfőn vidd el legalább a védőnőhöz. Az én fiamnak pár hete volt ilyen. Elkezdtem hintőporozni, hogy száraz maradjon a terület. Nem vált be, elkezdtem ott is sudocremmel kenni, az se változtatott a helyzeten. Kb egy hét múlva mentünk méreckedésre a védőnőhöz, és megmutattam neki. Ő azt mondta, hogy gomba. Vékonyan kellett Canestennel+sudocremmel kennem. Két nap múlva nyoma sem volt.

Szerintem most a hétvégén kenegesd a sudoval, és ha nem múlik, hétfőn vidd el megmutatni vagy a dokinak, vagy a védőnőnek.

2010. szept. 24. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Oksi, én is így gondoltam, hogy ha hétfőig nem múlik, akkor mindenképpen leviszem a dokihoz, nehogy valami gond legyen. :(

Köszi!

2010. szept. 24. 14:56
 5/5 anonim ***** válasza:
levegőztesd, az a legjobb.
2010. szept. 25. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!