Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák! Mennyire másabb a...

Anyukák! Mennyire másabb a kapcsolatotok a kifiatokkal, mint a kislányotokkal?

Figyelt kérdés
Van már egy 2,5 éves kislányom, most derült ki, hogy a kistesó fiú lesz. Imádom a lányomat, ő is engem, nagyon jó a kapcsolatunk, de ő inkább az apukája felé húz, ő a "mindene". A kisfiúk tényleg anyásabbak? Mennyiben másabb, mint egy lány? Tényleg "szerelem" az anya-fia kapcsolat.

2022. aug. 29. 15:37
 1/7 anonim ***** válasza:
89%
6 eves a fiam. Én nem hittem el mikor mondták hogy rajong majd értem, de tényleg így van. :)
2022. aug. 29. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
84%

Teljesen más.

Mondjuk nálunk a lányom szintén apa kis matricája, a fiam viszont nem ilyen határozottan anyás. Viszont így is anyásabb.

Mi örülünk nagyon, hogy mindkét nemű gyerekünk van, szerettük volna, és tényleg annyira jó ezt megélni szülőként.

2022. aug. 29. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
96%
Teljesen más, de nem a nemük, hanem a személyiségük miatt.
2022. aug. 29. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
94%

Nem a nemük miatt


Mások teljesen.


Kisfiam inkabb bújósabb, ragaszkodóbb


Aztán később kiderül

2022. aug. 29. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
62%
Teljesen más a kapcsolat. Kislányom tiszta apás, imádják egymást, kisfiamnak meg én vagyok a minden. Mindkét gyerekemet imádom, de valahogy a kisfiamat másképp szeretem, több türelmem is van hozzá. Éjszaka kislányom az apját hívja, kisfiam engem, így is altatunk. Mikor valami programon vagyunk is én vigyázok a kisfiamra, férjem a kislányunkra. Nálunk tényleg 100%-osan igaz az apa-lánya, anya-fia kapcsolat.
2022. aug. 29. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
66%
Én úgy látom, gyerekkorban valóban anyásabbak a fiúk, felnőttként viszont a lányoknak vam szorosabb kapcsolata velük.
2022. aug. 29. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

6osnak teljesen igaza van,velem is igy volt

Apukám volt a minden olyan 7-8 éves koromig,aztán egyre inkább anyukámmal kezdtem magam jól érezni,persze apukámat mindvégig imádtam,de anyával tudtam csajos programokat átélni,majd utána jöttek a női dolgok,menszesz...anyához rohantam,és a pasis dolgaimat is anyukámmal beszéltem meg,persze a védekezést apa szépen "elmagyarázta" mint ahogy kell


Most én vagyok már 2 gyermekes anyuka,mind a 2 kislányom apás,5 éves,és 2.5 éves,de ha valami gond van, vagy kérdésük van,én vagyok a biztos pont,hozzám szaladnak

Majd meglátjuk mi lesz

2022. aug. 29. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!