Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » El vagyok keseredve. 11...

El vagyok keseredve. 11 hónapos babám 3 napja elviselhetetlenül nyűglődik és ordít mindenen. Sajnos még nem mászik, csak kutyázik. De fogra is gyanakszom. Lehetséges, hogy a mászni fog és amitt vagy szimpán így kínlódik a következő fogával?

Figyelt kérdés
2022. szept. 15. 11:55
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet valami front van. Az én babám is iszonyat nyűgi napok óta és a környezetemben is sokan panaszkodnak erre.
2022. szept. 15. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanez, ahogy az első ìrja. Itt feltámadt a szèl is, esőt is ìr, sokszor a nap is felbukkan, sokszor azt sem tudom hogy öltöztessem fel. Nálunk fogzás is csinálja, a hátsò nagyőrlők indultak meg, èjszaka is csak dobálja magát, rág álmában is :/
2022. szept. 15. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Az én babám is kedvetlen, nyűgös, nehéz a kedvében járni .
2022. szept. 15. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
2022. szept. 15. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
77%
11hónaposan nem mászik?! 😳
2022. szept. 15. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is frontra gyanakszom, nagyon nyűgös a kisfiam is napok óta. Bár ő meg felállni akar, de nem megy még, ezért is nyüglődik.. lehet, hogy nálatok is ez a helyzet, már nagyon mászni akar, de nem sikerül. Attól elég frusztráltak a babák.. :D
2022. szept. 15. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem is elég nyűgös a babám pár napja, pedig 2 hónapos, úgyhogy tuti nem a foga és amúgy egy nagyon nyugodt baba.
2022. szept. 16. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!