Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Most kezdtem az egyetemet egy...

Most kezdtem az egyetemet egy egy éves baba mellett. Segítséget\tippeket szeretnék kérni, hogyan lehet baba mellett tanulni, miközben ott a háztartás?

Figyelt kérdés

#egyetem #tanulás #Babamellettegyetem
2022. szept. 30. 21:39
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
91%

Egyértelműen munkamegosztás. Ezt a pároddal, esetleg nagyszülővel kell elsősorban megbeszélni.

És ki kell találni, hogy hol tudsz tanulni.

2022. szept. 30. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
79%
Milyen egyetem? Mennyit kell bent lenni?
2022. szept. 30. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
26%
Sehogy. Bölcsöde vagy vki vigyáz rá egy másik lakásban. Háztartás meg fizetett alkalmazott. Párod is tanul?
2022. szept. 30. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
81%
1 hét alatt sikerült elolvasnom 3 fejezetet a Trónok harcából… ez azért sok mindent elmond :D
2022. szept. 30. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
80%

Én így csináltam:


1. A tananyagot olvasd fel neki mese helyett.

2. Séta közben is tudsz olvasni, tanulni, főleg ha pl egy parkban leültök egy padra

3. Ha tudsz hanganyagot csinálni a tananyagból akkor az nagy segítség, mert bárhol, bármikor tudod hallgatni, akár takarítás közben is.

4. Csináltok egy babafészket a földön vagy az ágyon és bekuckóztok, a baba játszik, vagy fél kézzel játszol vele, közben hangosan olvasod az anyagot.


Éjszaka amikor alszik, akkor tanulsz, mivel napközben vszínűleg házimunkázni fogsz alvás időben.

2022. szept. 30. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
61%
Gyerek mellett egy könyvet 1 év alatt olvastam ki.
2022. szept. 30. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
78%
Én kicsit nagyobb gyerek mellett tanultam. Anyukám segített. Ebéd után elvittem hozzá, ő tette le aludni, majd mikor felébredt, vele uzsonnázott, aztán mentem érte. Este általában 8.30 körül ment aludni, utána tanultam. Én is tanultam lopott időben is, mikor a kádban játszott vagy a homokozóban, persze ott voltam közvetlen mellette, figyeltem rá, csak közben mondogattam a tanultakat.
2022. okt. 1. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem nem tudsz tanulni, ha ébren van, de háztartásba bevonhatod, és akkor lehet vele játszani is. Mindig akkor tanulj, amikor alszik. Napközben is, este is, és a hanganyagot hallgasd.
2022. okt. 1. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
87%
Én dolgoztam itthonról, anyukám vagy apukám vitte sétálni majd játszótérre délelőtt, plusz este volt időm, miután elaludt. 2 évesen ment bölcsibe. De így is nehéz volt, valami - betegség, eső - mindig közbejött... és persze odaégett mindig az ebéd is és nagyon álmos voltam. Lelkileg is nehéz volt, hogy egy ilyen kicsi gyerek nem érti meg, ha ott vagy, de nem vele foglalkozol.
2022. okt. 1. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
91%

Nyugodt babám van aki alapvetően el van magában egy hintában amíg főzök vagy takarítok, egy tv is biztos sok időt szabadítana fel, de egyszerűen mardosna a bűntudat, ha csak leraknám őt és nem vele foglalkoznék amikor csak tehetem. Ez az idő soha nem fog visszajönni.

Az agyam mondjuk szerintem rá sem tudna állni a tanulásra, azt sem tudom milyen nap van.

2022. okt. 1. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!