Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Háromhetes kisfiamnak szívműté...

Háromhetes kisfiamnak szívműtétje lesz az országos Kardiológiai Intézetben. Mik a tapasztalatok? Jók az orvosok? Írjatok tapasztalatokat légyszi.

Figyelt kérdés
2010. szept. 26. 18:32
 1/4 anonim ***** válasza:

Barátnőmnek már kétszer operálták ott a kislányát. Kb. 10-20 százalék esély volt a túlélésre, de ő mindkétszer benne volt :)

Nagyon jó orvosok vannak ott, csodákat tesznek. Jó kezekben lesz a kisfiad! Mielőbbi jobbulást neki, nektek meg kitartást!!!

2010. szept. 26. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ismerősöm kisfiát műtötték meg azonnal születése után, mert fordítva áramlott a vér a szíverekben. Minden rendben volt, a műtét sikeres volt, jól fejlett egyéves kissrác lett belőle. Nyoma sincs a műtétnek. Nagyon sok kitartást és jó egészséget kívánok a kicsidnek!
2010. szept. 26. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Sikerült a műtét eddig minden rendben tegnap már pár korty anyatejet is kaphatott.Köszönöm a buzdítást nagyon sokat segítettetek vele végig arra tudtam gondolni, hogy sikerülnie kell.Tényleg köszi és sok boldogságot nektek is.
2010. okt. 1. 08:22
 4/4 anonim válasza:
Örülök hogy sikerűlt. Egyébként engem is ott műtöttek meg anno egy hetesen. Most 15 vagyok :D
2013. márc. 4. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!