Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek is ennyire vállalh...

Szerintetek is ennyire vállalhatatlan születendő babánk neve?

Figyelt kérdés
Gyermekünknek a Tábori Péter Ezra nevet szánjuk. A család nagy része kiakadt hogy rettenetes név és egész életére tönkretesszük vele. Tényleg olyan borzalmas? Az Ezrát egy rokonom miatt szeretném adni neki, akinek rengeteget köszönhetek.
2022. okt. 2. 15:32
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
91%
Az a baj, hogyha azt írom, hogy nincs gond vele, akkor azért pontoznak le, ha azt írom, hogy igen rémes, akkor meg azért.
2022. okt. 2. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
59%

Én Ezra Millerre asszociálok róla, és még ha tetszene is a név (de nem tetszik), mivel ő mostanság elég vállalhatatlan dolgokat művel, számomra emiatt lenne vállalhatatlan.

Nem tudok elvonatkoztatni, ha ismerek valakit a névvel, aki amúgy valamiért rossz érzést kelt bennem.

2022. okt. 2. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
68%
Borzalmas az Ezra név.
2022. okt. 2. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
75%

Hmmm... szívasd meg őket! Válaszatok ki egy még furább nevet, és mondjátok, hogy átgondoltátok tényleg furi lenne, így végül a Tábori Mátyás Amadeusz lesz inkább. Azt csámcsogjanak ezen.


Mi az Alfrédot választottuk, sokáig azt hitték csak hülyülünk. Mikor észbe kaptak, már mindenki próbált lebeszélni.

2022. okt. 2. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
83%
Hát nekem sem tetszik,de ez a ti döntésetek.Nekem amúgy semmi ennyire "idegen"név nem tetszik.Olyan mintha szappanopera hőst akarnál csinálni belőle.
2022. okt. 2. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
82%
A tábori Péter nem rossz, de az ezra borzasztóan furava teszi. Először az hittem tábori Petra ezra, vagyis hogy női név. Bocsi, de én nem adnam
2022. okt. 2. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem jó név az Ezra. Nekem tetszik. De amúgy meg mit érdekel? Lesz két neve hívhatja aki akarja Péternek. Te meg max Ezrának. Ő meg majd eldönti. Van ilyen ismerősöm, akit csak a család hiv az egyik nevén, de azt ő utalja, uh suliban melóban a másikat használta.
2022. okt. 2. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
69%
Ha nem írtad volna hogy Péter azt hittem volna hogy lány név. Nekem nem tetszik ne haragudj, de ha nektek igen hát legyen...
2022. okt. 2. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Kedves 7es, én is Péternek hívnám. Ezra egy amerikai fogadott nagybácsim volt(apukám legjobb barátja kint) akinek köszönhetően kint járhattam egyetemre, és rengeteg más módon is támogatott.


Sajnos két éve hirtelen meghalt, és nem volt semmilyen rokona, én viszont tényleg mindig szeretettel gondolok rá, rengeteg szép emlékem kötődik hozzá és számomra kedves ez a név. Ezért szeretném az Ezra nevet, tisztelgésből az ő emléke előtt.

2022. okt. 2. 15:56
 10/36 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem második névként semmi gond vele. Első névnek nem adnám, de így simán.
2022. okt. 2. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!