Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Keresztelőre ajándék 9 hónapos...

Keresztelőre ajándék 9 hónapos kislánynak? Ötleteket várnék.

Figyelt kérdés
Tudom, már ezer ilyen kérdés volt... De mos a saját kislányomnak kéne. MInden rokon, na meg a keresztszülők is kérdezik, mit vegyenek ajándékba. Ruhája, játéka sok van, de valami fejlesztő játéknak örülnék. Tudom, az arany ékszer is divat, de nem tudom,mi hasznát látná mostanság... :-) Ha van ötletetek, kérlek, írjátok meg...
2010. szept. 27. 21:57
 1/8 anonim ***** válasza:
Én általában ajándéknak fogyó termékeket vettem a babás családnak (méretben jó pelus,popsitörlő,sampon... de úgyis tudod,miből fogy sok) Esetleg elegánsabb ajándéknak baba ágynemű,törölköző, kisebb bútor akár,ha valami hiányzik akkor összedobhatnak rá többen. Én szülés előtti szülinapomra is voltam olyan pofátlan,hogy megmondtam,hogy mit kérek, és inkább használati cikkek voltak. Gondold végig,hogy mi az,aminek mindig hasznát veszitek vagy olyan gyerekkel kapcsolatok tárgy,ruha,amire vagy most vagy a közeljövőben szükség lehet.
2010. szept. 27. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Esetleg fülbevaló,ha nincs még neki..?Keresztelőre én nem vennék ilyen "szokványos " dolgokat,játékokat,értelmeset,értékeset választanék(nem anyagilag értékeset),babakönyvet,mondókázósat v állatosat,építőkockát,fa játékokat,ruhát,az ágynemű valóban jó stb.Első babáját is megkaphatná Tőletek.
2010. szept. 27. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok.Na nekem ezek nagyon tetszenek,én vmi ilyesmit vennék,és nagyon jó áron is vannak:


[link]


Ha szétnézel,találsz fejlesztő játékot is.Esztétikusabbak,mint a műanyag játékok.

2010. szept. 27. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én egy egész játékboltot fel tudnék vásárolni a kislányomnak, ő is 9 hónapos!

Függ attól is, hogy mennyit szánna rá a család, egyenként veszik, vagy esetleg összeadják a pénzt, és együtt egy nagyobbat.

Ami szerintem jó ajándék:

[link]

[link]

[link]

[link]

Ezek inkább drágább játékok, de ami olcsóbb, babazongora, zenélő formabedobó, plüss toronyépítő.

Az én szívem csücske a katicás sátor, igaz, hogy csak 3 éves kortól ajánlják, de imád bújkálni a kislányom, dobozokba mászni, fogok neki egy ilyet venni.

De ha körbenézel a teszveszen, vaterán, rengeteg játékötlet találsz, még ha nem is ott veszitek meg.

2010. szept. 27. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Egyik linket kétszer másoltam be, erre gondoltam:

[link]

2010. szept. 27. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Harmadikra csak sikerül :))))

[link]

2010. szept. 27. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Vilcsianyuja ***** válasza:
Nekem is most hétvégén lesz a 9 hónapos kislányom keresztelője. Nekünk most jön egy nagyobb kiadás, isofix-es autósülést kellene vennünk, így ha valaki kérdezi, hát megkérjük, hogy adjon bele.
2010. szept. 27. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm, egyszerűen nagyszerűek vagytok!!! De tényleg...
2010. szept. 28. 08:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!