Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért fontos a mozgás fejlődés...

Miért fontos a mozgás fejlődés szempontjából hogy fogdossa és rágcsálja a saját lábát?

Figyelt kérdés
2022. okt. 26. 09:10
 1/5 anonim ***** válasza:
39%
Hol olvastad, hogy fontos?
2022. okt. 26. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A babák először a szájukkal,majd utána a kezecskékkel fedezik fel a világot, így a saját kis lábakat is. Nyilván az agy össze fogja kötni, hogy ez az én lábam, és én mozgatom. Amikor bekapom vagy meg érintem, azt én is érzem.
2022. okt. 26. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én gyerekem fogdozta, viszont nem rágcsálta. Igazából mást se nagyon rágcsált, maximum mikor jött a foga. Ebbe én nem láttam bele semmit. Már 2,5 éves.
2022. okt. 26. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk amúgy ez segített az átfordulásban hasra. Az elején mindig úgy állt neki, hogy megfogta a lábait, és úgy azzal vett lendületet oldalra. Később persze már nem kellett hozzá :)
2022. okt. 26. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ahogy az előző írta, a mozgásfejlődéshez van köze. Hasizom erősítés, segít a fordulásban.
2022. okt. 30. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!