Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 hónapos babával mennyi időt...

1 hónapos babával mennyi időt érdemes maximálisan kint tölteni a szabadban? (Jó időben, normálisan felöltöztetve.) Eddig fél- háromnegyed órát voltunk kint naponta jó időben. Érdemes növelni, ha igen meddig?

Figyelt kérdés

2022. okt. 27. 12:51
 1/8 anonim ***** válasza:
84%
Időtartamra nem emlékszem, de akkoriban is kint aludt a teraszon nappal. Volt, hogy hideg volt, akkor bundazsákban. Plusz sétálni is jártunk. Februári baba. Amikor jött nyáron a kánikula, csak akkor altattam bent. Most 8 hónapos eddig egyszer volt pár napot “beteg”, vagyis egy kis orrfolyás, de az is nyár elején. Szóval sok időt van kint télen is, de nagyon jó az immunrendszere.
2022. okt. 27. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Amennyi nektek jól esik. Ha neked mehetnéked van, és a gyerek jól érzi magát a babakocsiban, akkor menj. Ha szeretnéd két órán keresztül süttetni az arcodat egy padon ülve, akkor csináld.

A gyerek majd szól, ha más a véleménye.

2022. okt. 27. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi annak idején 2 órákat voltunk kint vele, szinte végig aludt onnantól, hogy kiléptünk az utcára, addig amíg haza nem érkeztünk. Még tudtunk barátokkal is beszélgetni egy forró ital mellett, amíg ő bebundázva húzta a lóbőrt :) Decemberi baba, januárban már bőven ilyen hosszú időkre mentünk ki.
2022. okt. 27. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
91%
Norvég babák -10 fokig kint alszanak. Nincs rossz idő, csak rosszul megválasztott ruha. Amennyi nektek jól esik, annyit legyetek kint :)
2022. okt. 27. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
2x1.5 órát voltam kint vele akkor, egy délelőtti meg egy délutáni alvás alatt
2022. okt. 27. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
77%
Amennyit jól esik. Én is mindig kint altattam a gyereket, max. a leghidegebb januári fagyban nem.
2022. okt. 27. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
77%
Nincs időkorlát. Ha megfelelően fel van öltöztetve, ammyit vagy kint, amennyit akarsz.
2022. okt. 27. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Novemberi baba a kislányom, iszonyat jókat aludt kint az udvaron, babakocsiban. Volt hogy 2-3 órát is. Néztem h nem hideg e nagyon a pofija, es ha kellett raktam rá plusz plédet.
2022. okt. 27. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!