Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van ertelme ikerbabakocsit...

Van ertelme ikerbabakocsit vennem? Ki fogom tudni hasznalni? Fiam 6 honapos es 3 honapos terhes vagyok, tehat amikor megszuletik a pici a fiam 1 eves lesz, fog meg kelleni neki a babakocsi? Mit gondoltok?

Figyelt kérdés
2010. szept. 28. 12:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
simán kell még egy évesen babakocsi.Sok baba még nem is tud egy évesen járni, nemhogy sokat gyalogolni.max. annyit tudsz tenni,hogy veszel testvérfellépőt,ha azon lesz kedve ácsorogni.
2010. szept. 28. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Vegyél mindenképpen, ha mást nem testvérbabakocsit. Egy 1 éves gyermek mindenképp babakocsiba való, főleg egy újszülött mellett.

OFF: baromi bátor vagy:)))

2010. szept. 28. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ne ikerbabakocsit, hanem testvérbabakocsit vegyél, de azt mindenképpen!
2010. szept. 28. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat! Esmilyen az a tesverbabakocsi, tudnatok nekem mondani parfajtat, vagy esetleg linkelni. Az a abajom hogy ezek a babakocsik olyan nagyok.
2010. szept. 28. 12:56
 5/11 anonim ***** válasza:
Kislányom 20 hónapos, és ha "sétálni" megyünk, még mindig sport babakocsival indulunk el, mert nem tud sokat gyalogolni, motort hamar megunja, viszont a babakocsiban jól elvan, elnézeget, közben rágcsál valamit stb. Simán ki tudod majd használni.
2010. szept. 28. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
2010. szept. 28. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
nem bátor....gondolom "véletlenül" jött össze....
2010. szept. 28. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Mindenképp kelleni fog a nagyobbiknak is babakocsi. Én testvérkocsit vennék, avval könnyebb közlekedni, az ikerkocsik sok üzletbe be sem férnek a szélességük miatt.


Ezek tetszenek nekem:

használt:


[link]

[link]


új:

[link]

[link]

[link]

2010. szept. 28. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
[link] ÉN EGY ilyet vettem,
2010. szept. 28. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
(előző vagyok) nagyon könnyű,könnyű irányitani,bár élesben csak holnap próbálom ki,van egy 16 hónaposom és egy 9 naposom,igy néz ki az nélkül a mózes/autós hordozó nélkul: [link] a hátsó ülés teljesen fektethető és van belőle 4 kerekes változat is,a kérdésed van irj nyugodtan,elég jártas vagyok tesókocsi ügyben
2010. szept. 28. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!