Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Eltörhetett a gerince?

Eltörhetett a gerince?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Nagyon rosszul érzem magam :( tegnap az 5 hónapos babámat tartottam az ölömben, arccal felém, leejtette a cumiját, hajoltam is utánna, de közben nem tartottam a kicsi hátát így hátraengedte magát és hallottam ahogy roppant a dereka. Utánna sírni kezdett de hamar abba is hagyta. Lefektettem az ágyba, normálisan mozgott, utánna pedig elaludt. Nagy bajt okoztam? Eltörhetett a gerince? Hogyan vehetem észre ha baj van? Kérlek ne bántsatok, olyan rosszul érzem magam, egész éjjel figyeltem, úgy félek valami bajt okoztam.
2022. nov. 1. 04:14
 1/9 anonim ***** válasza:
93%
Egy orvoshoz azert elvinnem.
2022. nov. 1. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Háziorvost keressem vagy esetleg gyerekorvost? Lenne tünete ha valami baj lenne?
2022. nov. 1. 04:56
 3/9 anonim ***** válasza:
96%
Gyerekorvos. Most jobb ezen agyalni, mint megmutatni és megnyugodni?
2022. nov. 1. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
96%
Sírna ha valami nagy baja lenne. Nem esett neki jól, de nem hiszem, hogy tragédia történt.
2022. nov. 1. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
97%
A pici babáknak sokszor ropog az ízületük. Ez nem jelent feltétlenül bajt. Szerintem figyeld, hogy fáj-e neki, sir-e szokatlanul, ugyanúgy mozog-e. Ha nincs szokatlan jelenség, akkor jó eséllyel nincs baj.
2022. nov. 1. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ölbe vettem nem sír, hasra fektettem úgyanúgy emeli a fejét mint eddig, tapogattam is a derekát, nem sír közben. Az éjjel is háromszor ébredt enni, pont ahogy szokott. Ma még figyelem, ha bármit észlelek holnap elviszem a gyerekorvoshoz :( nagyon nehéz vele, folyton ülni akar, pedig tudom még nem szabad. Ölbe sem szereti háton. Az ölömbe szoktam ültetni úgy hogy nekem dől. Az mennyire ártalmas?
2022. nov. 1. 07:19
 7/9 anonim ***** válasza:
98%
Nekem tört már el a gerincem, ordítottam végig a fájdalomtól, alvásra gondolni se tudtam...
2022. nov. 1. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
96%
Semmi baja nincsen. Ilyenkor maximum ügyelet van, nem vinném sehová. Nyilván lenne tünet ha eltört volna a gerince és nem vígan emelgetné a fejét hason.
2022. nov. 1. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Roppan. Előfordul. Ha eltört volna a gerince, üvöltve sírna, vagy nem mozogna.
2022. nov. 1. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!