Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hónaposan vihetem-e autós...

3 hónaposan vihetem-e autós külföldi útra a babát?

Figyelt kérdés
Május közepére vagyok kiírva. Tágabb családdal tervezzük, hogy augusztus végen elmennénk 1 hétre Olaszországba autóval, ahova természetesen vinnénk a 3 hónapos babánkat is. Szerintetek ha minden rendben van vele,akkor nem korai még 3 hónaposan külföldre utazni vele? Válaszokat előre is köszönöm, egy 20 hetes kismama.
2008. jan. 3. 14:25
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én úgy gondolom, hogy nyugodtan elvihetitek magatokkal a babát. Ha még szoptatsz akkor a saját táplálkozásodra kell odafigyelni, ne egyél túl "idegen" kajákat, ne akkor kóstold meg a külföldi ételkülönlegességeket, csak biztonságos éttermi ennivalót egyél és palackos ásványvizet igyál. Életre szóló nagyon szép élmény lesz ha a családdal együtt a kicsit is viszitek magatokkal.

Nekem már van egy négy és fél éves kisfiam és mi is mindig mindenhová magunkkal vittük, egész jó tapasztalataim vannak mi minden kell elutazáshoz egy babának. Ha segítség kell írj privi üzit.

Üdv.: Amarilla

2008. jan. 3. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Egészen nyugodtan, főleg ha szoptatsz, mert akkor az mindig kéznél van és semmi nehézséget nem okoz a frissen tartás, melegítés, stb. Egy ennyi idős baba, ha nincs semmi baja (nem pisis-kakis, nem éhes, nem fáj semmije), vagy alszik, vagy boldogan nézelődik. Ha utaztok, gondolom Olaszországban sokat sétáltok, nézelődtök, azt ő is imádni fogja. Tanács: akkor már viheted kenguruban, az a legjobb, ha a derekad bírja, mert úgy ő is jobban lát, és te is szabadabban mozogsz.
2008. jan. 5. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%
igen viheted,de 14 éves kor alatt útlevél kötelező!!!
2008. jan. 22. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!