Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mire való a muszlin kendő?

Mire való a muszlin kendő?

Figyelt kérdés
Kaptam ajándékba, ahhoz túl szépek a minták, hogy a gyerek alá tegyem, amikor pelenkázom, de akkor mire lehet használni?
2022. nov. 9. 10:47
 1/8 anonim ***** válasza:
74%

Gyönyörű mintás multifunkcionális muszlin kendők. Igazi nélkülözhetetlen babakellék. Puha pamutból készült, kiváló nedvszívó képességű. Használhatjátok fürdetés utáni törölközéshez, utazáskor árnyékolónak, pelenkázó alátétként, etetés utáni kendőnek, könnyű takarónak, a kiságyban fej alá, árnyékolónak, vagy csak ölelni…


A muszlin kendő alkalmas pólyázásra az első hetekben, nagy segítség lesz számotokra a nyugodt pihenés érdekében: a pólya ölelése megszünteti a moro-reflex (alvás közbeni reflex-szerű mozgás az első 2 hónapban) miatti hirtelen ébredéseket.

2022. nov. 9. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
egy 60x60as kendőbe nem tudom hogyan pólyálhatom be, de oké :D Majd marad pelenka alátétnek akkor.
2022. nov. 9. 11:14
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem jó semmire, ha lány és majd babazik, akkor majd jó lesz bepolyalni, betakarni a jatekbabat.
2022. nov. 9. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen, én is tipikus olyan terméknek ítélem meg, ami nem jó semmire. Fiú amúgy :D de majd valamit kezdünk vele.
2022. nov. 9. 11:53
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem nagy segítség volt. A bukások, evés utáni füfizéshez, ezzel takartam le a játszószőnyegét, a kiságyát, babafészkét és arra bukott. Később előke lett belőle. Nekem meg nélkülözhetetlen volt fél évig.
2022. nov. 9. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igen, mondjuk ha valamit le kell takarni, akkor jól jön, ez igaz.
2022. nov. 9. 12:17
 7/8 anonim ***** válasza:
Mi egy csomót használtuk, szoptatáskor mindig folyt szét tej, elengedte a bana de még csorgott stb. Most múlt 1 éves, szeret velük játszani.
2022. nov. 9. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nálunk elengedhetetlen dolog. Sokat bukik a kisfiam, ezért mindig van kéznél muszlin kendő.
2022. nov. 9. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!