Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehet már így fogni egy...

Lehet már így fogni egy lassan 9 hetes babát? Nem árt a gerincének?

Figyelt kérdés

Féltem a kicsi hátát, gerincét a kicsi babámnak. Eddig csak a kiságyból kiemelés után fogtuk így pár pillanatig. Most már viszont ezt a tartást szereti a legjobban. Sír, ha máshogy fogjuk. Tartja erősen a fejecskéjét, nagyon szeret nézegetni. Csak nem tudom, hogy nem ártok-e ezzel neki.


[link]



2022. nov. 21. 06:50
 1/6 Derjaderja ***** válasza:
89%
Dehogy ártasz. Meg van rajtad támasztva a teste. Ha elemeli a fejét, a törzsizmok dolgoznak már, de ez kell is a mozgásfejlődésnek, és ha elfárad, vissza tudja hajtani a buksiját.
2022. nov. 21. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a megnyugtató válaszodat! :)
2022. nov. 21. 08:05
 3/6 anonim ***** válasza:
90%

Ezen én is sokat gondolkoztam, mivel olyan lehetetlen pózokban sikerült fogni a babát, és a hordozókendőknél nagyon szigorú szabályok vannak hogy mi jó a hátának. Van hogy elalszik rajtam és leülök vele, és addig fészkelődik fél óra alatt hogy majdnem az ölemben van a végén keresztbefordulva, ha megigazítom felébred és sír.

Én is a képen látható módon tartom, a bölcsőtartást nem szereti.

2022. nov. 21. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Mi kincsünk sem szereti a bölcsőtartást, kivéve ha annyira elalszik a cicin. Leginkább kanapén hátrafőlve a mellkasomon szeret végighasalni, hátát simogatta elalszik. Ezen kívül mostanában tényleg csak a képen lévő tartást szereti. Nem akarok ártani a kis testének, ezért kérdeztem inkább, hogy ki mit gondol erről. Aztán persze a védőnőt is megkérdezem.
2022. nov. 21. 08:30
 5/6 anonim ***** válasza:
61%
Mi lenne, ha mondjuk nem paráznál ennyire mindenre rá a kis kinccsel kapcsolatban?
2022. nov. 21. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Mióta megszületett a lányunk ez a második kérdés, amit feltettem. Nem tudom, hogy miből gondolod, hogy mindenre ráparázok. Csupán érdekel, hogy mivel teszek jót és mivel ártok a kicsi testének. Első babánk, ezért szerintem ez teljesen normális.
2022. nov. 21. 13:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!