Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Télikabátot és bundáscsizmát,...

Télikabátot és bundáscsizmát, harisnyát, adtok már a gyerkőcre?

Figyelt kérdés
2010. szept. 30. 08:15
 1/10 anonim ***** válasza:
Én harisnyát már szoktam adni rá.De kabátot meg csizmát még nem.
2010. szept. 30. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
56%

egyedül harisnyát adok rá mert még főleg vékony zoknijai vannak.

télikabátot és csizmát még nem.

pulcsit egy átmeneti kabátot és bakancsot hord

2 éves

2010. szept. 30. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Vastag polár kapucnis pulcsit adok rá, harisnyát még nem. Nálunk tegnap is 16 fok volt. Mit adok rá majd ha tényleg hideg lesz? Alul egy belül bolyhos melegítőnaci, zokni, cipő, aztán kész.
2010. szept. 30. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Még csak a babkocsiban ül, harisnyát adok rá, és dzsekit. Bundás cuccot azért még nem.
2010. szept. 30. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
nem, 28 hónapos, rohangál megállás nélkül:)
2010. szept. 30. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Harisnyát igen, mert a zokni 2 percig sem marad meg a lábán, állandóan leszedi, ebben a cipő sem akadályozza meg, mert ha zokni van rajta, akkor azt is leszedi. Téli kabátot, csizmát még nem kap. 1 éves.
2010. szept. 30. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
egy éves a fiam.Otthon harisnya van rajta vékony melegítő+hosszú ujjú body+rövid ujjú póló, 20 fok van a lakásban.Kintre a melegítő helyett egy egy vastagabb nadrágot kap,felülre egy polár kardigánt és egy mellényt.Nem akarom túlöltöztetni, mert akkor mit adok rá télen.még a lábzsákot sem tettem fel a babakocsira.Egyébként mindig egy réteggel többet adok rá, ami rajtam van.
2010. szept. 30. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hát nálunk ma 9 fok van!Én ha kimegyünk biztos bélelt nacit adok és téli dzsekit,csak nem öltöztetem úgy alá,mint majd minuszokban!
2010. szept. 30. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Harisnyát csak a kicsire, aki a babakocsiba ül, rá is csak reggel, amikor visszük a nagyot az oviba, amúgy még túlzásnak tartom.

Én is mindig egy réteggel többet adok rá és az a body.

2010. szept. 30. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ma már volt a kisfiamon télikabát, harisnyát már régóta hord, de bundás csizmát még nem vettünk neki.
2010. szept. 30. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!