Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisfiam 3 hónapos, és állandóa...

Kisfiam 3 hónapos, és állandóan az öklét rágja mostanában és rettentően nyáladzik. Fogzás még korai lenne, nem? Akkor mitől lehet?

Figyelt kérdés
2010. szept. 30. 15:50
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem korai.


Nekem 3 hónaposan már volt fogam. Ezenkívül a kisfiam is ezt csinálja 3 hónapos kora óta: az öklét rágja és nyálzik. Most 6 hónapos, már az ínye is viszket, a hüvelykjével masszírozza, de sajnos még mindig nem bújt ki az a fránya fog... :-(

2010. szept. 30. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
az én lányom 2 hónaposan kezdte el rágni az öklét, nyáladzani. az orvos mondta, hogy meg is vastagodott az ínye, bent már mocorognak a fogacskái, kibújni nem tudom, mikor fog, még csak 3 hónapos.
2010. szept. 30. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az én babám is 2-3 hónaposan kezdett nagyon nyáladzani. 4 hónapos korára kibújt 2 foga.
2010. szept. 30. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Mi is 3 hónaposak vagyunk, és ugyanezt csinálja :)

Szerencsére még nem látom rajta, hogy fájna neki, de a biztonság kedvéért a borostyánnyaklánc ott lóg már a nyakában :)

2010. okt. 1. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
a borostyánláncon én is gondolkodtam, de mivel hason alszik, így félek, hogy nem fullad meg? nem merek venni neki. A te babád hogy alszik?
2010. okt. 1. 17:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!