Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A mostani eldobható pelenkák...

A mostani eldobható pelenkák tényleg elnyomják/semlegesítik is a pisiszagot ahogy beszívják, vagy csak én nem érzem sose peluscserénél?

Figyelt kérdés

Ti szoktátok érezni, vagy ti sem érzitek amikor teszitek tisztába? Én csak a kakit érzem.

+ Melyik márka, ha szabad kérdezni?



2022. dec. 4. 13:06
 1/6 anonim ***** válasza:
58%
Mi nappalra mosit éjszakára eldobósat használtunk. A mosiba sokszor a kakát se éreztem. A dobosban a pisit is. Nem pisi szagot, de volt egy jellegzetes szaga a pisis pelenkának
2022. dec. 4. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Van az a pisi amit kiérezni
2022. dec. 4. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Általában én sem érzem. Este ha kifolyik, a nadrág pisiben úszik, na annak van szaga rendesen. Szóval nem szagtalant pisil.

Lidlis lulilut használunk.

2022. dec. 4. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Reggel szoktam érezni, mert átalussza az éjszakát és nem ébresztem pelus csere miatt. Egyébként napközben a pisis pelusnak nálunk nincs szaga, én legalábbis nem érzem. Változó mit használunk. Mindegyiknél éreztem eddig. Talán a Liberonál a legkevésbé.
2022. dec. 4. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
76%
Nem pisiszaga van, de van egy elég fura, szerintem zavaró szaga a pisis eldobható pelenkának, főleg, ha sok pisi van benne. A mosinak pisi vagy ammóniaszaga tud lenni, ott is pisimennyiségtől és időtől függ.
2022. dec. 4. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én abszolút szoktam pisiszagot érezni a pelenka levételekor, illetve van, hogy reggel már az előtt is (átalussza az éjszakàt). 2,5 éves, ha ez számít, nappalra tépőzáras Love&Green márkájú pelenkát, éjjelre Pampers nadrágpelenkát használunk.
2022. dec. 4. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!