Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kinek milyen a 8honapos baba...

Kinek milyen a 8honapos baba alvása? Miért változott meg.

Figyelt kérdés

Sziasztok...a kisbabám 8 hónapos és teljesen felborult az alvása...nem tudom lehet e összefüggés de napra pontosan azóta hogy megkapta a bexero oltást. Azelőtt végig aludta az éjszakát mindig. Most viszont éjszaka felébred és nem sír de van hogy 3orákat is ébren van. Kiabál behozom a nagy ágyba de itt sem alszik vissza. Ringatni nem tudom poci kora óta utálja. Olyan mintha tök kipihent lenne. Esti rutinon nem változtattunk. Nem éhes nem szomjas. Nappal már csak 2x alszik kb 1-1orat délelőtt es délután. 4ora után már abszolút nem alszik.

Hátha van valakinek valamilyen tippje hogy mi változhatott.

Esetleg másnál is volt ilyen időszak?



2022. dec. 22. 07:43
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg fogzas?

Az enyem is ezt csinalja,csak azzal a kulombseggel,hogy csak akkor nyugszik meg es alszik vissza ha mellre teszem amit nem sziv csak huzigál,harapdos,

2022. dec. 22. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

szeparációs szorongás, fogzás, nagymozgások, beszédfejlődés, ezer és egy dolog.


nekünk 14 hónapos korig tartott ez az alvás mizéria, minden áldott éjjel kelt volt, hogy csak 5x, volt hogy 20 percenként. volt hogy órákig fent volt, de néha ha csak kivettem a kiságyból az elég volt és visszaaludt azonnal.

ahogy elindult, mintha elvágták volna. aztán csak a fogzás kavart be, de az csak max 4-5 napig.

2022. dec. 22. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Jön neki foga az tény csak azért nem gondoltam arra mert nem sír meg nem nyűgös. De akkor lehet tényleg az lesz a ludas.
2022. dec. 22. 08:23
 4/6 A kérdező kommentje:
Valószínűleg az lesz a ludas mert eddig óránként kelt és hőemelkedése lett estére. Köszi a válaszokat
2022. dec. 23. 00:21
 5/6 Senior Séf ***** válasza:
79%
A bexero egy baktérium elleni oltás. A béltraktusban is baktériumok élnek, és teszik a dolgukat. Ha ezek közt rendet vág az oltás, felborul a bélflóra, et pedig bélrendszeri diszfunkciót okoz, ami viszont egyfajta belső stresszként mozgósítja a mellékvesét. Ez antistressz hormon (kortizol) termeléssel válaszol, a kortizol pedig antagonistája a melatonin nevű, alvást segítő hormonnak. Ezért nem alszik a babád.
2022. dec. 24. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Írtam üzenetet is :).
2022. dec. 25. 10:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!