Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van olyan ismerősötök, aki...

Van olyan ismerősötök, aki sorozat vagy film után nevezték el a gyermeküket?

Figyelt kérdés
2010. okt. 1. 20:00
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerencsére nincs...
2010. okt. 1. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Igen,nekem sincs.

Viszont hallottam már olyat,hogy Eszmeralda,stb. volt valakinek a gyereke (persze szappanopera miatt).

Csak kíváncsi voltam rá.


(Mert én már voltam úgy,hogy láttam egy filmet,és azt mondtam,hogy:"Igen,ez lesz majd a gyermekem neve!" Nekem még nincs - és mostanában nem is lesz - gyermekem.)

2010. okt. 1. 20:10
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit off: én Linda vagyok , és sok-sok éven keresztül az volt a fő kérdés, hogy karatézok-e, meg visongtak nekem :S Túl lehetett élni, és a poén az, hogy 2 évvel korábban születtem, mint a Linda-sorozat :)
2010. okt. 1. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
nem,normális ismerőseim,és barátim vannak hála.
2010. okt. 1. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
:-)
2010. okt. 1. 20:18
 6/10 Tinker Bell ***** válasza:
40%
Azért hallhattad ezt a nevet, vagy hasonló neveket, mert bizonyos etnikumok előszeretettel adják ezeket a neveket a gyerekeiknek...
2010. okt. 1. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Igen,nekem is csak etnikumos "ismerőseim" vannak,a suliból.Dzsoni,Dallas után,testvére vagy 10 évvel utána Hose Armando.Pamela szintén a Dallas után,de ez már másik család.Felicitasz,beceneve Delfinke volt.Ezek rémlenek most,ill. itt mondta vmelyik anyuka h neki Luke v Anakin nevű babája lesz.
2010. okt. 1. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
40%

És itt egy gyöngyszem..:


[link]


[link]

2010. okt. 1. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
40%
Itt a városban van egy Fiona nevű kislány. Már csak azt nem tudom, hogy az öcsijét Shreknek vagy Szőkének fogják hívni?
2010. okt. 1. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
78%
Van. Szonja Dórának hívják a gyereket. Szerintem nem vészes, bár nem vagyok otthon az ilyen szappanoperákban.
2010. okt. 1. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!