Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Normalis az egesz napos...

Normalis az egesz napos nyuglodes 7 hetesen?

Figyelt kérdés

Gyakorlatilag semmibol nem all a nap mont h nyuglodik, neha meg az olemben is pedig nem igazan hasfajos. Egyszeruen nem tudom letennj csak olben van el, jatszoszonyeg meg ilyenek egyaltalan nem erdeklik ha belerakom a pihenoszekbe se nezeget el, engem hiv, perdze felveszem de eg nornalis?

Bocsanat a sok elutesert de most is a karomban nyugdloik szegeny


2022. dec. 27. 11:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen normalis. Még a negyedik trimeszterben vagytok, növekedési ugrás is aktuális. Én ezekben a napokban kb ki se keltem vele az ágyból.
2022. dec. 27. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Még sokáig normálisnak fog számítani
2022. dec. 27. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2022. dec. 27. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hidd el, még két évesen is lesznek ilyen napok, főleg ha beteg lesz. Mai napig olyankor nem tudom lerakni, cipelem az ölemben és úgy bújik és pihen, ha leraknám végig üvöltené a napot. Ha nem beteg még akkor is sokat ölbe kéreszkedik. Gondolom jobb fentről a kilátás, meg hàt a kontakt is megvan.
2022. dec. 27. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Normális. 7 hónapos a kislányom, de vannak időszakok, amikor egyszerűen matrica és kész, semmi nem jó neki.

Neked is bizonyára vannak ilyen nyűgös napjaid, csak te már eltudod mondani mi a baj, tudsz ellene tenni és/vagy legalább azt eltudod mondani, hogy hagyjon mindenki békén a francba. :) Ő szegény még maga sem tudja mi a baj, csak hogy semmi nem jó.

2022. dec. 27. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!