Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2het múlva lesz 4 hónapos a...

2het múlva lesz 4 hónapos a kisfiam. Ennyi idősen mindenkinek reagált a babája amikor meglátta az arcát?

Figyelt kérdés

Aggódom mert egyik szemével kancsal és attól tartok hogy nem lát jól.

Hamarosan 4hónapos,de nem szokott kacarászni amikor meglát,nem nagyon reagál a játékokra,elnézelődik de kifsit olyan mintha semmi nem érdekelné.

kis ideig tartja magát (nem szeret hason lenni)


Tudom hogy minden gyerek más,de aggódom hogy ez valami betegség előszele.



2022. dec. 29. 17:07
 1/10 anonim ***** válasza:
94%
védőnő? orvos? nem látják havonta?
2022. dec. 29. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Voltatok gyerekszemészeten? Ha nem tartoztok az ellátási körzetükbe beutalót kérjetek a SOTE Szemklinikára, az ország legjobb helye ilyen kérdésekben.
2022. dec. 29. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Jeleztem persze,azt mondták 1 éved koráig nem kell aggódni mert változik. Februárbanegyunk magán szemészetre.
2022. dec. 29. 17:26
 4/10 anonim ***** válasza:
79%
Bolondság. Ha van szemüveges a családban akkor is fél éves korig egy szemészeti kontrollra szükség van, ha semmi látható probléma nincs. Kérj beutalót a SOTE Szemklinikára ha nem oda tartoztok. Ilyen picikkel magánrendelésen sem tudnak foglalkozni, az sztk szakrendelőben pedig a "kedves" szemész doktornő csak vonogatta a vállát, ugyan mit kezdjen egy ilyen picivel? Egyszerűen nincs megfelelő felszerelésük hozzá.
2022. dec. 29. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk is azt mondta a védőnő, hogy bandzsitas 1 éves korig normális, de a hason fekvés, nem tartja magát, nem reagál kb. semmire egyértelműen orvos, védőnő, dévényes stb. Ha azt mondják mindez normális amiket leírtál, lehet dokit váltanék vagy legalábbis kikérném másik orvos véleményét.
2022. dec. 29. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Hasonló korú a fiam, hason ő se szeret lenni még 5 perceket bír, aztán nyűgös.

Az arcokra reagál, mosolyog, játékok közül is van kedvence amire felragyog. Persze olyan is van hogy szemben tartom magammal és elnéz oldalra, hiába fordítom vissza olyankor nem érdeklem, és elfordul.

Meg azért az még nem elég az enyémnek se hogy meglát ahhoz hogy kacagjon, ahhoz nekem kell kezdeményezni a mosolyt, nevetést.

Nekem is furcsa amit írsz, szerintem is vidd el ahova tudod inkább saját magad ha a védőnőt nem érdekli.

2022. dec. 29. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Az én lányomat a Mária utcai SOTE klinikán vizsgálták, mert ciszta van a szemében. Simán megvizsgálták babaként.

(Már azóta 6.5 éves, már alig látszik a ciszta szerencsére).

2022. dec. 29. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
43%
Pár hetesen a babám már figyelt engem, hogy hol vagyok.
2022. dec. 29. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Egyre többet tettem hasra a kicsikémet és már szépen tartja magát, mosolyog,reagál. Dolgozunk az ügyön. A SOTE-t napok óta próbálom elérni,de sajnos hiába.
2023. jan. 5. 00:58
 10/10 anonim ***** válasza:

7es vagyok. A SOTE-t amikor el akartam érni, már 2016-ban is egy napig hívtam őket. Oda hordtuk hepatológiára meg szemészetre a lányunkat baba korától.

Ezt úgy képzeld el,hogy 150-180 hívas,hívás,mire elértem a professzort.

2023. jan. 5. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!