Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Megtartanád a babát ilyen...

Megtartanád a babát ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

Két éve voltunk együtt a párommal, ő 29 éves, villamosmérnök. Én 27 vagyok, gimnáziumi tanár.


Egy éve költöztünk össze, az ő szülei vettek egy kis zuglói lakást neki, én is itt élek vele. Gyereket terveztünk, de az volt a terv, hogy nagyjából 5 év múlva.


Most az ünnepek között többször rosszul lettem, azt hittem, csak a sok kaja... (Mindig védekeztünk, szedek tablettát, sosem hagytam ki). De a biztonság kedvéért csináltam egy tesztet és pozitív lett.


A párom örült neki, viszont az anyja kiakadt, szó szerint tajtékzik a gyűlölettől. Mindig tudtam, hogy nem vagyok a szíve csücske, de eddig csak finoman célozgatott rá. Tegnap viszont, miután megtudta a hírt, felhívott engem és mindennek elmondott.


Szerinte csak azért vagyok a fiával, hogy legyen, aki eltart engem, és a gyerekkel is csak magamhoz akarom láncolni. Megfenyegetett, hogy kidobat a lakásból (az ő nevükön van, nem a páromén) és mindent megtesz, hogy a párom találjon helyettem egy másik nőt.


Őszintén szólva nagyon félek. Ha tényleg megteszi ezt, nem tudom, mi lesz velem. Saját otthonom nincs, a nettó 200 ezres tanári fizetésemből meg nem tudom, hogy lehetne felnevelni egy gyereket.


A párom azt mondja, hogy ne foglalkozzak az anyjával, mindig ilyen volt, de én így nem tudok nyugodt lenni. Ha valóra válnak a "jóslatai", tényleg kb. hajléktalanként végzem egy gyerekkel.



2023. jan. 4. 14:39
1 2 3 4 5
 41/48 anonim ***** válasza:
87%

"Megfenyegetett, hogy mindent megtesz, hogy a párom találjon helyettem egy másik nőt."

Már ne is haragudj, de anyukának mi a TÖKÖM ráhatása lenne arra, hogy kit talál a felnőtt fia? És te ez alapján rettegsz, hogy mi lesz veled ha "valóra válnak a jóslatai"? Én ebből egy szót sem értek.

2023. jan. 6. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/48 anonim ***** válasza:
36%

5-10 év múlva mi változik?


Vagy anyós miatt nem lesz családotok?

2023. jan. 6. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/48 anonim ***** válasza:
77%
Kérdező amikor nehéz helyzetben van az ember akkor nem 200ezer forintos albérletet néz,van ennél jóval olcsóbb albérlet is.Ha nincs a környéketeken akkor menjetek messzebbre ahol van olcsóbb albérlet.
2023. jan. 17. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/48 anonim ***** válasza:
76%
Milett a baba sorsa.?
2023. jan. 17. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/48 anonim ***** válasza:
100%
Én egy rosszindulatú anyós miatt biztos hogy nem vetetném el a gyereket főleg hogy a párod őrül neki akkor biztos hogy támogatni és segíteni fog.én a ti helyzetekben jó távol költöznék az anyóstól és szinte teljesen megszüntetném vele a kapcsolatot,főleg a párodnak kéne vele ezek után megszüntetni a kapcsolatot az anyjával, undorító az ilyen anyós.
2023. jan. 18. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/48 anonim ***** válasza:
90%
Te döntésed, mennyire bízol a párodban. Anyagilag a párodtól függsz és ez ìgy is marad amíg ennyit keresel. Főleg ha vállalod a babát. De ha jó kapcsolat akkor ez nem baj.
2023. jan. 18. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/48 anonim válasza:
100%
A vén kurvával ne foglalkozz mit mond, a párod meg álljon ki melletted hiszen az ő gyermekét hordod a szíved alatt
2023. jan. 24. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/48 anonim ***** válasza:
100%
Mi lett a baba sorsa?
2023. jan. 24. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!