Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan lehet "túlélni" a...

Hogyan lehet "túlélni" a kialvatlanságot/ha állandóan sír a baba? Nektek mi vált be hasfájás ellen?

Figyelt kérdés
Nagyon hasfájós babátok volt? Mit lehet az ellen tenni, ha akkor is sír ha leteszitek vagy kocsiban végigordítja az utat?
2023. jan. 14. 21:21
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hordoztam, ölben altattam, napokat, heteket töltöttem a kanapén. Semmi nem vált be, 7 hónapos koráig volt hasfájós. Túl lehet élni. Együtt aludtunk, máshogy nem bírtam volna. Babakocsi szóba se került, kizárólag hordozóban volt el. Autóval sehova nem mentünk, busz, vonat volt.
2023. jan. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
93%
Túl fogod élni. Öt év múlva már nem is emlékszel majd rá. Karon aludt, letenni gyakorlatilag nem lehetett. Feleségemmel felváltva aludtunk, illetve nagyszülők is beszálltak néha, hogy pihenhessünk kicsit.
2023. jan. 14. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
76%
Pukicső,espumisan pocaktorna tápszer váltás ha tápszeres
2023. jan. 14. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ami az áttörést hozta a mi esetünkben, a laktáz enzim meg a hasfájós tápszerre váltás (a mienk eredetileg is tápszeres volt). Még így is szenvedett, de nem annyit. Meggymagpárna is elég szuper volt egy pár hétig, a pocijára tettem és attól jobban aludt.
2023. jan. 14. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

A pocaktorna vált be, úgy igazán semmi más, de sokszor már abban sem voltam biztos, hogy pocak gond van, csak "fáj az élet". A torna kicsit elterelte a figyelmét, én meg tökéletesre fejlesztettem fekve, félálomban is a technikámat. Aludtam vele és amikor hazaért a férjem 1-2 órára ledőltem.

Őszintén? Az első 4 hónap olyan, mintha meg sem történt volna. Annyira fáradt zombi voltam, hogy úgy maradt meg, mintha csak álmodtam volna. Pedig mégcsak 8 hónapos. :) Kitartás!

2023. jan. 15. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Kisfiam lassan 3 (korrigaltan 2 hónapos), szinte mindent kipróbáltunk (BioGaia,Infacol-Espumisan, pocakpárna, torna-masszázs, édeskömény tea, hason fektetés stb..) az áttörést nekünk is a laktáz cseppek hozták meg. Teljesen nem szűnt meg de ezerszer jobb a helyzet, már nem ordít egész nap ahogy eddig! A nappali alvása változatlanul nyugtalan és letenni sem lehet, de nekem már az hatalmas dolog, hogy nem sír egész nap a fájdalomtól! Most már nem kell a hasfájás elleni tápot kapnia, ugyanis az sem vált be azon túl hogy változatlanul fájt a hasa még hasmenése is lett tőle. Ami mèg bevált az az esti fürdés. Elálvás előtt mindig megfürdetjük és bekenjük babaolajjal, ez is nagyon jól ellazítja a pociját, lehetséges, hogy ennek köszönhetjük, hogy az éjszakáink általában az éjszakák nyugisak 2x-3× kel enni, könnyen visszaalszik.


Ami még nagyon sokat segít

2023. jan. 28. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!