Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csinálnak 1 gyerekkel...

Mit csinálnak 1 gyerekkel egész nap otthon? Méghogy semmire nincs idejük? Kellett neki 3 gyerek?

Figyelt kérdés
sogornőmnek 3 gyereke van 7,4 éves és egy 8 hónapos!anyosom minden nap hétfőtől péntekig ott van náluk,mert szegény nem bir a gyerekekkel!Na most elkezdődőtt az ovi meg a suli,igy csak a babával van otthon,de igy is ott van!Most mesélte hogy valaki megkérdezte tőle hogy mit csinálnak egész nap,hisz egy gyerek van otthon!az aposom meg egész nap csavarog mert nincs otthon a macska és cincognak az egerek!ja és az sogornőm már nem egyszer mondta hogy de jó ha nincsenek vele!
2010. okt. 3. 12:58
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
30%
az ilyennek minek gyerek??????
2010. okt. 3. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
mármint a sogornőmnek?
2010. okt. 3. 13:05
 3/20 A kérdező kommentje:

sogornőm már nem egyszer mondta hogy de jó ha nincsenek vele!



ezt mondjuk lehet hogy ugy értette de jó kicsit nélkülük!?vagy?

2010. okt. 3. 13:06
 4/20 anonim ***** válasza:
92%
Nekem 2 van,de tényleg jo néha egy kis nyugi,de nem szoktam hangoztatni.Néha anyukám elviszi a nagyobbikat,a kicsi elvan egyedül ,de 5-6 körül hozza haza,addigra már hiányzik a zsivaly:-)Én nekem igy jó!
2010. okt. 3. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
89%
Kedves kérdező, neked hány gyereked van?
2010. okt. 3. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
igaz nekem csak egy!félreértés ne essék nem bántásból kérdezem!jó a viszonyos a sogornőmmel!csak hát nem tudom én máshogy gondolom!igaz nem 3 gyerekem van!de ha tudom hogy nem birom velük akkor nem vállalom be!
2010. okt. 3. 13:17
 7/20 anonim ***** válasza:
98%

Ez így nem igaz, mert nem tudhatod előre, hogy milyen lesz 3 gyerekkel.:) Mázlija van a sógornődnek, hogy ott az anyós, de gondolj bele, azért az sem semmi, hogy egy pillanat nyugalmad sincs, mert valamelyik gyereknek van valami hasfájása és hiába nagy segítség az anyós, azért őt is kerülgetni kell...

Hát én nem tudom, sokszor én sem értek meg embereket, bár az tény, hogy 1 gyerekkel lényegesen könnyebb, tapasztalat...

2010. okt. 3. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
93%

Hidd el, nem egyszerű 3 gyerekkel!

Volt már nálad 1 héten át a két nagyobb gyerek? Egyeszer csak egy napra hívd át őket, és meglátod milyen 3 gyerekkel!

Biztos hogy szereti őket, csak nem egyszerű 3 gyerekkel!

Egyész nyáron 2 szomszéd kislányra figyeltem, az én lányom 1 éves, hát nem volt egyszerű!

Mindenkinek reggelit tízórait, ebédet uzsonnét vacsit adni, az egyik kiönti, a másik nem szereti, megfőzni, mosni teregetni vasalni, kivinni mind a 3-at az udvarra játszótérre, lefoglalni őket, az egyik alszik a másik nem! De aki nem alszik azt lefoglalni hogy csendben legyen ne keltse fel az alvó gyereket mert akkor az hisztis fáradt.

Egy gyerekkel hidd el százszorkönnyebb!

Bár most már hiányzonak a gyerekek hogy elkezdődött a suli, csak hétvégente jönnek fél napra :)

2010. okt. 3. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
76%
3 gyerekkel nem lehet könnyű, de nekem az anyós sok lenne minden napra, sőt akárki. Talán néha-néha. Egyelőre egy babám van és nagyon jó kislány, de jól jön hetente 1-2 óra segítség. Viszont naponta több óra... szerintem engem jobban elfárasztana, mint a gyerekek.
2010. okt. 3. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 2 gyerekem van, egyedül vagyok velük egész nap. Hát, harmadikat már tuti nem vállalnék. Nehéz, pláne, ha kifogsz egy nehéz természetűt. Az én kisebbik gyerekem most 7 hónapos, de egész nap összesen 7-8 órát alszik. Én örülnék, ha anyósom itt lenne velem, vagy ha a nagyobbikat elvinné valaki. Most így visszagondolva, amikor csak 1 gyerek volt, hát az volt az éden! Pláne, hogy jó természetű, jó alvó gyerek volt. Persze akkor nem is panaszkodtam.
2010. okt. 3. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!