Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egyetértetek azzal, ha nem...

Egyetértetek azzal, ha nem tudom megérteni azokat a embereket (akár családon belül is), akik ferde szemmel néznek arra, aki nem szeretne gyereket?

Figyelt kérdés
Nem arra gondolok, aki betegség miatt nem tud vállalni, vagy annak nem akarja kitenni a gyerekét, hanem aki egyszerűen nem szeretne, mert inkább más célokat lát az életben.

2023. jan. 17. 13:16
A kérdező szavazást indított:
Egyetértek.
Nem értek egyet.
21 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
91%

Őszintén?


Szerintem pár életunt 50 éves nőn meg magyarságmániás politikuson kívül az égvilàgon senkit nem érdekel, hogy más akar-e gyereket vagy sem.

2023. jan. 17. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
87%
Sajnos nem csak életunt nők vannak, hanem b*szatlan, többgyerekes, irigy asszonyok is.
2023. jan. 17. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
88%

Leragott csont. Mindenki csinalja ugy, ahogy akarja, nem kell foglalkozni masokkal.

En se tudom megerteni egyebkent, pedig nekem mar van gyerekem. En oszinten pont leszarom, ha a szomszed marinak meg nincs, de tenyleg,kit erdekel?

Na mindegy, szoval a lenyeg, szarni kell ra es akkor te is boldogabb leszel.

2023. jan. 17. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
70%
Én azt nem tudom elfogadni amikor a nem gyerekesek ebben a kategóriában osztják az észt, ha annyira nem akartak gyereket miért olvadnak gyerekkel kapcsolatos kérdéseket?
2023. jan. 17. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
82%

A kategoria valasztast en se ertem amugy. Ennek nem itt van helye, de rendszeresen itt kotnek ki az ilyesmi kerdesek.

Miert? Miert nem barhol mashol? Ez inkabb csaladi kapcsolatok, nem? Ha a csaladdal van a bajod.

2023. jan. 17. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
80%
Na ja nem akarnak gyereket,nem érdekli őket a téma,de azért itt megmondjak a tutit, hogy miként kéne gyereket nevelni🤣
2023. jan. 17. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
44%
Itt mindenki egyetért, a való életben meg csak olyanokkal találkozol, akik nem győzik magukat verni a gyerekükre fel, meg lenézni a gyerekteleneket. Nekem kicsit ellentmondásos.
2023. jan. 17. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
92%

Mi az ellentmondasos? Az, hogy egy nevtelen forum nem reprezentativ kutatas? Na ne bassz! Ki gondolta volna, hogy amit gyakorin olvasol, az nem biztos, hogy teljesen fedi a valosagot? Mar csak azert sem, mert az emberek toredeke van itt regisztralva es a regsiztralok kozul se ismered mindenki velemenyet az adott temarol.

Igy nem lehet osszehasonlitani a forumot a valosaggal, ez van. De hogy ez miert is kerdes, nem ertem, annyira alap :D

2023. jan. 17. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

2.

Ő már biztos, hogy volt.szva, ellenben veled.🤣

Egyébként nagy ívből mindenki, kivéve, amit az első kommentelő ír, meg persze a gyerektelen hergelik egymást, hogy őket, mennyire csesztetik, közben nem is

2023. jan. 17. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!