Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5 honapos kislanyom megfazott....

5 honapos kislanyom megfazott. Szorcsog,kohog,teli van az orra. Mivel tudnek neki segiteni az orrszivason kivul? Hogy hamarabb tul legyen rajta?

Figyelt kérdés
Kamilla teas gozolest lehet csinalni,ha igen,hogyan? Kerlek irjatok bevalt praktikakat.

2023. jan. 30. 18:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Kamillásat inkább ne. Hidegpárásító kell a szobába.

A babának meg inhalátor salvus vízzel.

2023. jan. 30. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
84%
Orvos latta?o meg nagyon pici,hogy otthoni praktikakkal kiserletezz
2023. jan. 30. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Baby luuf balzsam, gozolest szerintem ne.
2023. jan. 30. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Orvos!
2023. jan. 30. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Kamillát NE! Pici még. Orvossal egyeztess mindenféleképp.


Nekünk amikor ennyi idősen ue. volt: salvus vizes párologtatás, tengervizes orrspray, félóra-óránkénti orrszívás, fél óra levegőzés kint jól beöltözve addig bent szellőztetés, sok-sok folyadék (cici mellé tea, víz) vált be. Gyerekorvos annyit mondott, hogy nézzük nehogy belázasodjon és kb. ennyi, de tudjon róla az orvosod és egyeztess vele!

2023. jan. 30. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

#3. A baby Luuf balzsam 6 hónapos kortól van.


Az 5. válaszadó tökéletesen leírta, ennél többet nem tehetsz.

2023. jan. 30. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy az 5-ös írja. A babám 4 hónaposan lett először náthás, beszéltem a gyerekorvossal. Ugyanezeket mondta, plusz C vitamin és Nasivin baby, ha nagyon nem kapna levegőt az orrán, hogy tudjon aludni. Illetve legyen otthon lázcsillapító vész esetére.
2023. jan. 30. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
6 Nem baj, doki már 2 hónaposan ajánlotta, kérdezze meg a kérdező, hogy mehet-e.
2023. jan. 30. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
#8. Akkor ezt oda kell írni, mert így fél információ. Orvosi javaslatra gondolom lehet használni...én nem szoktam, de mindenki eldönti... 🙂
2023. jan. 31. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
9 gondolom a gyk-n kívül nem sokan állnak veled szóba. De ma én se vagyok szeretetszolgálat hangulatban. Kötekedj mással!
2023. jan. 31. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!