Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7 hónapos fiam néha nézegeti...

7 hónapos fiam néha nézegeti a kezèt. Normális vagy màr aggódjak?

Figyelt kérdés

Nem vagyok para mami, de nagyon napja azon kapom magam, hogy de az vagyok… 7honapos a kisfiam és néha megnézi a kis kezét, az ujjait, és néha egymásra ütögeti a kezeit . És néhány napja azt csinálja , hogy ha a kezünkben van és mással találkozik akkor (az illető felé) kinyújtott karral a tenyerét ki be csukogatja vagyis próbálja . Én régóta mondogatni neki hogy pápá meg mutatom is, de nem tudom hogy most ez az ..vagy valami más …. ?

Köszönöm ha segítesz.



2023. febr. 10. 08:08
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Még jó, hogy nézegeti. Természetes dolog.
2023. febr. 10. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
46 vagyok, és néha én is nézegetem.
2023. febr. 10. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

🤦‍♀️


"Nem vagyok paramami"🤣🤣🤣🤣


A gyereked nézegeti a kezét, tapsolni meg integetni próbál.

A jó ég áldjon meg, megis milyen tévképzet él a kis fejedben, ami szerint ez nem normális?!

2023. febr. 10. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Fogadjunk: autizmus, mi? 🤦
2023. febr. 10. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
95%

nem paramami...

Múltkor az volt para, hogy nézelődik a pelenkázón.

2023. febr. 10. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Autista! Ennél egyértelműbb jele nem is lehetne.


Komolyan… miért kell problémát keresni ott, ahol nincs? Nyugodjál le kicsit, nincs semmi baja.

2023. febr. 10. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Pszichológus. Mert nagyobb bajok lesznek.
2023. febr. 10. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Az a nem normális, hogy ezen aggódsz. Ez miatt kell csak aggódnod 😂 Kicsit olvasgass a csecsemők, gyerekek fejlődéséről, hogy ne legyél ennyire fogalmatlan. És akkor nem fogod az egészséges fejlődést autizmusnak gondolni.
2023. febr. 10. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Valamelyik státuszon volt kérdés is amúgy,hogy észrevette-e,nézegeti a kezét,vagy csak rosszul emlékszem? :D
2023. febr. 10. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
91%
9 honapos fiam tapsol,es van egy mondoka,amikor a fejet kell megsimogatni..no ő ezt ugy csinalja,hogy megutogeti a fejét,ha mondom a mondókát..valamint most kezd mutogatni,mindent megnez,es minden utan nyulna,es kozben mondja,hogy ööö...ja es a fogat is csikorhlgatja...biztos autista....ja,nem csak fedezi fel a vilagot 🤷‍♀️
2023. febr. 10. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!