Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek káros a pihenőszék?

Szerintetek káros a pihenőszék?

Figyelt kérdés
Ha igen, milyen hátrányai lehetnek? Mozgásfejlődési elmaradottság, nehezítés?

2023. febr. 15. 11:21
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Ha egész nap beleszíjazod, nem jó a mozgásfejlődése miatt, és nem jó a hátának sem a pozíció. Rövid időkre, míg teszed a dolgod, nyugodtan lehet használni.
2023. febr. 15. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Gondoltam amíg majd berakok egy mosást vagy kiteregetek, bepakolok a mosogatógépbe, rövidebb háztartási teendőimet csinálnám, azidő alatt a pihenőszékben játszana. Ezek ilyen 10-15 perces elfoglaltságok.
2023. febr. 15. 11:25
 3/23 anonim ***** válasza:
81%
Nekem ez nem nagyon jutott eszembe. Az én fiam nagyon nehezen aludt el, sírós volt. A pihenőszéket nagyon szerette, abban jól elvolt. De sokáig nem tudtuk használni, mert már újszülöttnek is 4,3 kg volt, szóval 3 hónaposan már kinőtte. Nem hinném, hogy bármi kárt okozott a mozgásfejlődésben.
2023. febr. 15. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Az első babánkat várjuk, nem szeretnénk ha miattunk hátránya lenne bármiből is.
2023. febr. 15. 11:29
 5/23 anonim ***** válasza:
88%
Ha csak ennyire használod, akkor a világon semmi baja nem lesz.Mi enélkül élni se tudtunk volna.Egyedül voltam a kicsikkel itthon még a férjem dolgozott,még wc-re se tudtam volna menni,ha nincs pihenőszék,vagy az autós hordozó.
2023. febr. 15. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek!


Hogyan oldottátok meg a főzést például? Ami azért mondjuk igényel 1-1,5 órát.

2023. febr. 15. 11:39
 7/23 anonim ***** válasza:
83%
Mikor aludt a gyerek,vagy ha itthon volt az apja.De amúgy ha 2-3 naponta egyszer benne van 2 óra hosszát, akkor se lesz semmi baja.Akkor lenne,ha egész nap abban lenne,nem tudná mozogni,és mindig abban a pozícióban lenne a háta.Az autós hordozó sem ajánlott egyfolytában,de ha most el kell menni egy 2 órás útra, akkor abban van addig és kész.Nyilván nem minden nap van ilyen.
2023. febr. 15. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
85%
Alvásidőben főzök, vagy hordozóban magamra kötöm.
2023. febr. 15. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, Anyukák! 💚
2023. febr. 15. 11:44
 10/23 anonim ***** válasza:
79%

Nekem mind a 2 gyereknél áldás volt.


Olyant vettünk, ami vízszintesig dönthető.

A hozzátáplálást is abban kezdtük.

A kicsi most 16hónapos, a mai napig üldögel benne.

2023. febr. 15. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!