Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5 honapos kislanyom nem...

5 honapos kislanyom nem hajlando enni. Beteg volt mostanaban,par napja jott ki belole , ez lehet az oka meg mindig?

Figyelt kérdés

Nagyon keveset eszik,ugy kell bele tomni a tapszert is. A hozzataplalasrol ne is beszeljunk. Olyan szepen evett eddig,sutotokot pl nagyon szereti,es erre ha megcsinalom a kajat neki legyen az barmi,osszezarja a szajat es nem eszik. Tapszernel meg mindig csak az orditas megy,ugy kell eroltetni h egyen. Mar kivan az idegrendszerem

Mit csinaljak?



2023. febr. 20. 12:36
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Először is nyugodj meg, azzal h9gy idegeskedsz nem segítesz semmit. Azt nem írtad mi baja volt. De mostanában gondolom nátha, köhögés, mindenki attól szenved. Lehet,hogy a gyomra tele van még huruttal, ami lecsorgott , vagy a hurut ráhúzódott a gyomrára. Inni adj neki ,nehogy kiszáradjon és egyenlőre a püréket ne erőltesd. Ha valamennyi tápszert elfogad, adj neki azt. Valamint javaslom a biogaya babyt, lehet a bélflórája is kicsit odavan, ha kapott gyógyszert. Nekem ez mindig meghozta kisfiam étvágyát.
2023. febr. 20. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
67%

Itasd sokat. Ha nem eszik, akkor legalább igyon. Valószínűleg nem jött még ki a betegségből.

Amúgy a hozzátáplálás nekem oltári szenvedés volt. 1,5 éves koráig alig evett egy-két falatot mindkét gyerekem. Aztán 1,5 évesen lekapta a lányom tányérról a fasírozottat, azóta eszi, ami mi. Előtte meg mindentől öklendezett. Szóval nem mindig olyan egyszerű.

A lányom pl. csak gyümipapikat evett meg a brokkolit. De azt is megunta egy idő után. Tejpépek mentek, szerencsére.

A fiam meg a sütőtököt ette meg egyedül, és egyféle tejpépet.

Újszülöttnek voltunk a csecsemőosztályon, ott huh, de komolyan vették a hozzátáplálást a többi gyereknek. Szerintem engem ott keresztre feszített volna a főorvos, hogy az egyéves gyerekem 2 féle kaját eszik meg. De ha nem eszi meg a gyerek, most mit tudsz csinálni? (Bár nekem elég sokáig szopott mind a kettő, és nagyon kövérek is voltak.)

Ha hetekig eltart, elvinném dokihoz, de szerintem most még hagyd.

2023. febr. 20. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ne erőltesd kérlek. Ezzel csak egész életére szóló étkezési gondokat generálsz neki.

Valószínűleg még fáj a torka, nincs jól. Majd eszik ha éhes.

2023. febr. 20. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Kohogott,egy kicsit meg most is.

Plusz 3 napon keresztul lazas volt 39+is akar.

2023. febr. 20. 12:48
 5/5 A kérdező kommentje:
A hozzataplalassal eddig meg nem voltunk semmi baj,mindig megette barmit adtam neki
2023. febr. 20. 13:11

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!