Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fog születni mostanában vagy...

Fog születni mostanában vagy idén valakinek itt kisbabája?

Figyelt kérdés

Mikorra vagytok kiírva, hol tartotok most? :)

(nem vagyok terhes)


2023. febr. 21. 22:34
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
88%
Mára vagyok kiírva.
2023. febr. 21. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
92%
holnapra vagyok ki irva.1es neked van valami jel szulesre vagy fajas?
2023. febr. 21. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
93%

#2

Talán jóslók, de az régóta van. Viszont a baba igen nyomorgat ma, sokat mozog. 🙂

2023. febr. 21. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
93%
Hétfőre voltam kiírva. Nst-re járok a héten és hétfőn indítanak, ha nem indul magától. Méhösszehúzódásokat érzek, de nem fájdalmas. Reménykedem, hogy már lesz valami.
2023. febr. 21. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
88%

#4

Van valami oka, hogy indítanak hétfőn, vagy ez a kórházi protokoll nálatok?

Te naponta mész NST-re?

2023. febr. 21. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
82%
4-es vagyok. Naponta kell mennem nst-re (hétvégén is). Azt mondták max. 1 hetet várnak. Mindig más orvos van, lehet holnap megint mást mondanak.
2023. febr. 21. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
80%

#6

Tök jó, hogy téged ilyen alaposan néznek. 🙂 Nekem szoros megfigyelést írt elő az orvosom, erre pénteken néznek meg legközelebb (tegnap voltam NST-n és UH-n). Mára vagyok kiírva.

2023. febr. 21. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
44%
4-es vagyok. Nst-t lepecsételik és ennyi. Tegnap pl. még az orvossal se találkoztam. Meg se vizsgáltak. Azt mondta a doki ma, hogy valamelyik nap majd megvizsgálnak. 1 hónapja nem tudom hogy a méhszájam hogy áll. Szerintem ez az nst csak nekik bebiztosítás, hogy foglalkoznak a kismamákkal. Ha tehetném nem mennék ilyen gyakran, baj esetén úgyis jelentkezik az ember.
2023. febr. 21. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
88%

A méhszájamat nekem is 35 hetesen nézték utoljára.

Hát így megértem, hogy feleslegesnek érzed a mászkálást. 😐

2023. febr. 21. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
92%
Én nagyon reménykedem abban hogy még az idén lesz kisbabánk. Még nem vagyok terhes de már jó ideje rajta vagyunk a férjemmel hogy összejöjjön. Amúgy is erre az évre terveztük a gyerekvállalást úgy nyárra szerettük volna a babát, de hát az élet nem ezt hozta, viszont én nagyon boldog lennék ha még 2023 ba megszületik.
2023. febr. 22. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!