Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vettem egy FLP-s Aloe activato...

Vettem egy FLP-s Aloe activator-t(aloe fleur de jouvence). De az van ráírva, hogy szépségfokozó kezelés részeként használatos , bőrtisztításra. Az FLP-s csaj azt mondta ezt itatják a babákkal mert sokmindenre jó. Ez igaz, tényleg ez az?

Figyelt kérdés
Én kicsit furcsálom.
2008. dec. 28. 08:54
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Valóban arra is valo, pl.:higitani a sminket meg lemosni.De jotékony hatása van.Ha fáj a babának a hasa,jön a foga,de ha neked fáj a szemed szembe is lehet cseppenteni.Nyugodj meg használd nyugodtan.Teljesen természetes alapanyagu, nem lesz baja a babának tole.

Amugy teába vagy vizbe tudod vele megitatni,annyi cseppet ahány kilo.

Remélem segitettem.

2008. dec. 28. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előttem szólóval.
2008. dec. 28. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Szió!

Én úgy tudom, hogy azért vannak kozmetikumoknak feltűntetve ezek a termékek, mert hivatalosan gyógyhatású készítményként nagyon nehéz őket forgalomba hozni. Ha megnézzük a gyószeripart, akkor könnyű ezt elfogadni, mivel a gyógyítás helyett ott az üzlet lépett előtérbe.

Zita

2008. dec. 28. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
mi használjuk fülbe cseppentve, hasfájásra...sőt!! nekünk ez segített hogy a babám ismét végigaludja az éjszakát.(nyugtató hatása is van)
2008. dec. 28. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a gyors választ! Akkor bátran adom én is!
2008. dec. 28. 13:34
 6/10 anonim válasza:
29%

Azért mielőtt a szemébe cseppentenéd valaha is, próbáld ki Te is saját magadon, csak hogy megtudd, mi a pokol! (Aktivátorban tudod, mi a jó? Hogy tökéletes placebo! Amíg hittem benne, addig használt, amikor egymás után sorban csalódtam jópár FLP-s termékben, egyszer csak nem használt többé... de soha, semmire... pedig mindent ugyanúgy csináltam. Szóval placebo.)

ARCtoniknak egyébként király... és ha nincs más TERMÉSZETES fájdalomcsillapító, akkor meg lehet próbálni. Nekem már az utolsó egy évben soha nem használt, de az elején tény, hogy igen. Most vagy az van, hogy pár év után hozzászokik a szervezeted (nem ittam literszám, 1 kis flakon=1/2 év), vagy tényleg placebo.

2009. máj. 10. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Az utolso válaszolonak.Nem mindenkinek jön be ez tény.De senki ne mondja, hogy placebo, mert egy csecsemő, nem fogja magának bemagyarázni, hogy na ettől most elmulik a baja, vagy pedig, hogy ettől esnek teherbe.Én sem hittem benn, mégis működött, de mondok jobbat a kutyámnak vírusos bélgyulladádát megszüntette 1,5 nap alatt, pedig durván beteg volt, de a doki mondta, hogy adhatom neki és akkor nem kell kiváltanom az antibiotikumát.na most a kutyának se tudod megmagyarázni, hogy most hasson amit be adsz neki vagy ne...ha értitek mire akarok kitérni.Ez nem így működik.További szép napot!
2009. jún. 25. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Gyerekeknek milyen idős kórtól adható?
2009. júl. 22. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Pontosan mennyire használ a szemnek? Tényleg olyan pokoli érzés, ha a szemedbe cseppentesz?
2009. dec. 10. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Sziasztok!

Csecsemőkortól adható,tényleg van egy pár mp-es csípő érzés amikor először használod de ez attól is függ,hogy kinek mekkora a fájdalomküszöbe.De szerintem elviselhető az a kicsi fájdalom arra gondolj,hogy jobb lesz utánna.Tényleg kozmetikai készítmény de mivel 100 százalékban szürt változata az Aloe Vera gélnek így sok más betegségre is használható!

Remélem tudtam segíteni.

2009. dec. 30. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!