Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7 hónapos babát hogyan öltözte...

7 hónapos babát hogyan öltöztetnétek nappalra és éjszakára egy 25-26 fokos panellakásban?

Figyelt kérdés

2023. febr. 28. 07:17
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
45%
Miért nem szellőztetsz többet? Ez baromi egészségtelen.
2023. febr. 28. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
55%
Ahogy magamat, plusz egy vékony felsővel többet (vagy rövidujjó helyet hosszúujjút mondjuk), aztán ha láthatóan melege van, akkor úgy, ahogy magamat.
2023. febr. 28. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
82%
Egy body hosszú max egy pledecske..valami baromi vékony
2023. febr. 28. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
82%

rövid body+vékony nadrág vagy harisnya. az én fiamnak iszonyú melege van 25-26 fokban (sógoroméknál ennyi van, ott egy rövid bodyban is piros volt az arca már)

éjszakára hosszú body+közepes/vékonyabb hálózsák, vagy rövid body rugival

2023. febr. 28. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Vekony nadrag,rovidujju body nappalra,ejjel pizsama.azt ugyis meglatod,hogy hosszuujju kell-e vagy rovidujju.

Nekem a fiam 22 fokban izzad napkozben,ejjel a 20 fokban pedig hosszuujju pizsiben kitakarozva alszik.(probaltam halozsakba tenni,megis vedje valami a hasat,derekat.annyira megizzadt benne,hogy tiszta viz volt a feje.)

2023. febr. 28. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
76%
Szintén panel, dög meleg, egy réteg ruha van rajta. Nálunk body nadrággal vagy harisnyával.
2023. febr. 28. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
65%

Nálunk is nagyjából ez a helyzet.

Én vékony hosszúujjú body+vékony nadrág+zoknit adok rá. Este erre jön egy vékony hálózsák.

Izzadni csak akkor szokott mikor összeér velem szoptatáskor, amúgy nem. Tarkóján szoktam ellenőrizni.

2023. febr. 28. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Az én babám dédiéknél 27 fokban kicsit izzadt meg nyűglődött.le kellett vennem a naciját,bcsak hosszúujjú body volt rajta
2023. febr. 28. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
26 fokban a fiam szerintem max egy bodyt viselne el magán. Zoknit szerintem teljesen felesleges ilyen dög melegben ráadni. Vékony kisnadrág, rövidujjas bodyra szavazok nappal, éjszaka pedig egy rugi. De te ismered a gyereked, az enyém skandinávi hőérzettel született 😄
2023. febr. 28. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

9 az enyem is.-1-ben szedi le magarol a sapkat,meg rugja le a pokrocot magarol a kocsiban😂

Nyaron kimondottan elbujt a nap elol 😂utalja a nagy meleget

2023. febr. 28. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!