Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Normális hogy egy 4 hónapos...

Normális hogy egy 4 hónapos csecsemő “összekulcsolja” a kezét fel-le mozgatja?

Figyelt kérdés
Nem igazán tudom leírni mintha “kéregetne” van amikor nem kulcsolja össze ha nem egymásba helyezi őket és kicsit kétségbe esett fejet vág hozzá máskor pedig semmit vagy mosolyog. Többször előfordul lehet megcsapja vele az a fejét vagy száját emiatt vág ilyen fejet. Normálisnak mondható? Lehet hülye kérdés, de semmit nem találtam rá…

2023. febr. 28. 19:04
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2023. febr. 28. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen, normális. Ez kérdés is a 4 hónapos védőnői státuszon.
2023. febr. 28. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Felfedezi a kis kezét.

Nekem is kb összekulcsolta, vagy csak birizgálta az ujjait és nézte őket, úgy imádtam nézni, olyan komoly pofit vágott 🤣❤️ ezután a lábikókat fedezi fel

2023. febr. 28. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen, normális. Az én 3 hónaposom is csinálja és kritérium is volt a státuszvizsgálaton. Középen össze kell zárnia a kezét.
2023. márc. 1. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!