Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi lehet a probléma hátterében?

Mi lehet a probléma hátterében?

Figyelt kérdés
3 hónapos a kislányom és nagyon sokszor szinte le vergődve sír. Kitekeredik szinte fogni alig lehet . Ha minden ugyvan ahogy ő akarja nincs sírás de mondjuk egy sapka egy overál feladása után annyira durván sír hogy már nem tudom mit csinaljak. Nagyon szeretem sokat jatszunk jókat nevet 3 hónapos kora előtt is sokat mondjuk ugy hisztizett de most már sokszor el gondolom mennyire normális ez? Pl ma sétálni vittem a sapi után nagy vergődés volt be raktam a hordozóba és annyira tekeredett benne hogy szinte oldalt volt igy inkb átraktam a mózesba had tekerje magát ott . Sokszor az ölembe van és ha ezt csinálja szinte fogni alig birom hogy ne verje ki magát a kezemből. Aztan meg nyugtatom annyiba marad. Ha normális akkor nem baj mert imádom barmit megteszek érte ,de már kissé aggódom azért....

2023. márc. 4. 04:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Mit gondoltál, milyen lesz egy kis baba ? Ez még sokkal rosszabb lesz úgyhogy kössed fel a nadrágot !😃
2023. márc. 4. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
76%
Lehet valahol izom letapadása van és amiatt kényelmetlen neki a mozdulat amivel öltözteted, ahogy ül a hordozóban..stb.. vagy túl sokat vársz míg kiviszed és nagyon melege van.
2023. márc. 4. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Vagy csak nem szereti az öltözködést, meg a hordozót, mint pl. az én kislányom. Üdv az anyák világában. 9 hónapos a babám és talán most mondom azt, hogy valami kezd változni. Még mindig nyűglődik, ha öltözünk és fél óra után a babakocsiban/autósülésben is, de már az a fél óra is áldás az eddigiekhez képest.
2023. márc. 4. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
68%
2,5 hónapos babám utálja a sapkát és az overállt ezért 10ből 9szer sír amikor ráadom..egy 3 hónapos még nagyon kicsi mindent most tapasztal meg, tanul, nem tudja elmondani ha valami kényelmetlen, szúr,viszket, fáj csak sírással
2023. márc. 4. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Kedves 1. Mit is gondolhattam milyen egy babával? Mint irtam is ha normális akkor no para ha csak hiszti. Csak nem akarom hogy valami más váltsa ki nálla ezeket.

Tobbieknek köszönöm :)

2023. márc. 4. 16:59
 6/11 anonim ***** válasza:
69%
Felejtsük el kérlek, hogy egy ilyen kicsi baba hisztizik. Neki a sírás a kommunikációja, nem valami hiszti, ő csak így tudja a tudtodra adni, hogy valami nem jó .
2023. márc. 4. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Epp ezért irtam ki a kérdést mert ugy gondoltam ez a fajta viselkedés azért kissé aggaszt. Mert ő nem ugy sír hogy nyüglődik. Hanem valami oknál fogva tényleg nagyon sír es nem birom elvisleni ha ennyire sír ..
2023. márc. 4. 17:18
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

3-as vagyok. A legtöbb anyuka nem tudja elviselni, ha a babája sír és ez teljesen normális!

Természetes, hogy a baba nem szeret öltözni, szerintem ritka az, amelyik igen. Nálunk pár hete kezdett javulni a dolog (gyorsan le is kopogom), addig szó szerint ordítás volt minden öltözés és ordított már amikor betettem az autóba, vagy babakocsiba is. Nagyon ritka volt az, hogy eltudtunk valahova menni nyugiban, így sokszor inkább nem is mentünk sehova, csak ne kelljen ezt hallgatnom. Neki szenvedés, nekem is, akkor miért kínozzam magunkat!? Én nagyon irigylem azokat, akik órákig tologatják csendben a babakocsit, vagy sok órás autóútra indulnak és a babájuk jól viseli. Van ilyen is, olyan is. Ettől még normális.

Ha nagyon feszíti magát, érdemes a biztonság kedvéért megmutatni egy dévényesnek. Max megnyugtat és kész.

2023. márc. 4. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Kedves 8as. Ezzel enis igy vagyok. Egyszerűen ő nem sír hanem üvőlt es nagyon rossz nen birom sokszor nem azt hogy sír hanem hogy látom rajta neki ez nemjó es így sokszor mi is voltunk ugy inkb nem mentünk csak ne sirjon. Viszont szükséges a levegő neki akkoris ha nagyon sir. Voltmár mikor nagyon magam alatt voltam emiatt mert mar nem tudtam mit csinaljak. Nem azzal van bajom hogy sir minden baba sir hanem azzal ahogyan sír. El fogjuk vinni dévényeshez mindenképp
2023. márc. 6. 01:01
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát ő... Szerintem ebben semmi különleges nincs és én nem értek egyet abban, hogy egy gyereknek akkor is kell a friss levegő, ha ordít. Ha a gyerekem végigordít egy sétát, én meg szén ideg leszek ettől, az minden csak nem jó senkinek. De ízlések és pofonok.
2023. márc. 6. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!