Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 hónapos babátoknál miben...

6 hónapos babátoknál miben nyilvánult meg a növekedési ugrás?

Figyelt kérdés
Kisfima 1 hét múlva lesz 6 hónapos. Eddig reggel 8-9 között ébredt. Ma reggel viszon 6-kor és nem is aludt vissza magától (egyébként vissza szokott). Megszoptattam, utána fél 9-ig aludt. Ez növekedési ugrás lehet?
2010. okt. 6. 09:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen ilyenkor többet esznek. Szerintem is amiatt nem aludt vissza.
2010. okt. 6. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egy ilyen ébredés még nem utal növekedési ugrásra. Ilyenkor 'folyton' éhesek, 1-2 óránként kéredzkednek cicire 2-3 napon keresztül.
2010. okt. 6. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

szia!

mi általában este 9-reggel 6ig alszunk minimum,mikor 6 hós lett,felébredt3kor,meg 4kor enni,2 hét alatt majdnem fél kilót hízott,pedig előtte csak 15 dekákaT hetente.most majdnem 7 hós,megint alszik rendesen,van hogy 7-8 ig is.szerintem ez bizony növekedésugrás.ahogy emlékszem,ez nálunk olyan 3 havonta van.

2010. okt. 7. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!!
2010. okt. 8. 08:31
 5/5 anonim ***** válasza:
Az én babám is folyton éhes mostanában eddig 120-150-eket evett most meg 170-200-akat egyik napról a másikra:-)Szerintem új mozgásformára gyűjti az erőt:)
2010. okt. 8. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!