Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi lehet ez? Lanyom 14 hos es...

Mi lehet ez? Lanyom 14 hos es ket napja jelennek meg rajat szunyog csipes szeru daganatok es ahogy megjeleni ugy el is tunik de vissza is jon es bujkal benne.

Figyelt kérdés
2010. okt. 6. 11:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehetséges pókcsípés..reggelente veszed észre?
2010. okt. 6. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Reggelente meg napkozben foleg mikor alszik...de mar kiraztama pokrocot is,,,,.pl tegnap ult az olemben ebedelt es akkor jott az arcan ismet....nem tudom mi lehet...
2010. okt. 6. 11:48
 3/6 anonim ***** válasza:
Értem, nálunk akkor van ez, ha anyóséknál vagyunk, akkor az éjszakai alvás után is reggelre meg a délutáni után is nagy vörös felduzzadt csípések vannak rajta..mi pókcsípésre gondoltunk mert másra tényleg nem tudunk, itthon semmi baja.
2010. okt. 6. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Vilcsianyuja ***** válasza:
valamilyen allergia lehet, akár ételtől is.
2010. okt. 6. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Lányom 13 hós.Kb 2 hete jelentek meg rajta.Először a hasán,lábán,karján mindig csak pár darab,aztán eltűnt.Viszont este a meleg víz hatására újra kijött,már az arcán is.Tele volt az egész gyerek.Olyan volt,mint a szúnyogcsípés,közepén kis fehér pöttyel.Még aznap este elvittem az ügyeletre.Megállapították,hogy csalánkiütés.Azt is mondták,hogy ez baromira viszkethet neki,bár a lánykám nem vakarta.Valamelyik ételtől jöttek elő.valószínű,hogy permetes volt a kelkáposzta,amiből a főzelékét csináltam,a piacon vettem.Kaptunk rá Calcimusc-ot,és Zirtec Cseppeket.Azóta se jött elő,és az egyből elmulasztotta.szerintem mutasd meg a dokinak,lehet hogy őneki is ez van.
2010. okt. 6. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Na vegül én is elvittem az orvoshoz,és azt mondta h valamire alergia de nem tudni h mire....tegyem egy kicsit ditára,meg ne adjak neki semmi uj ételt ,gyümölcsöt,minden csak a régi étel,-...és figyeljem.kapot szirupot és azt kell h igya 5 napig....és a tünetek pedig ugyan ojan mint a tied..na majd jelentkezek.

üdv mindenkinek

2010. okt. 6. 21:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!