Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vajon mitől ilyen a 9 hónapos...

Vajon mitől ilyen a 9 hónapos kislányom arca?

Figyelt kérdés

Csatolok egy képet róla, ami nem is adja vissza, hogy milyen élőben. Sajnos sokkal csúnyább, pirosabb.

Januárban kezdődött neki, hogy lett 1-2 pötty az arc élén, majd terjedt egyre beljebb. Egyébként a másik arcfélen alig van pár pötty, csak a jobb oldal ilyen...

Szokott neki lenni olyan, hogy pont ez a jobb oldala teljesen ki van vörösödve, decemberben kapott arra egy nagyon enyhe szteroidos krémet, az le is húzta neki. A bőrgyógyász azt mondta, hogy ekcéma.

Most ezekre a pöttyökre kapott megint egy ugyanolyan krémet, de semmit nem csinál, talán még inkább feltűnő lesz, ahogy bekenem, mert az a millió pöttyöcske bevörösödik.

A két karján van még hasonló, de máshol nem igazán látni ilyet a testén.

Nem tudom sem ételhez, sem semmihez kötni.

Próbáltam, hogy nem adok glutént, de nem lett jobb, mondjuk még pont azelőtt kezdődött, hogy bevezettem volna.

Tejterméket eleve nem kap még, mert Milumil Pepti tápszert eszik reflux miatt, majd most megyünk a hónap végén a gasztroenterológushoz is újra.

Mosószert nem váltottam.

Annyi féle kaját kap már, hogy lövésem sincs mitől lehet, ha esetleg allergiás.


2023. márc. 8. 13:09
 1/2 A kérdező kommentje:
2023. márc. 8. 13:10
 2/2 anonim ***** válasza:
54%
Bőrgyógyászhoz menjetek vissza. Ekcemanal gyakori, hogy egy darabig hatásos egy krém, utána meg nem. Én születésem óta ekcémás vagyok, nemcsak étel, mosószer okozhatja, legalábbis én ha mindenre figyeltem akkor is ekcémás voltam.
2023. márc. 8. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!