Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen cipő ? Kell egyáltalán ?

Milyen cipő ? Kell egyáltalán ?

Figyelt kérdés

Sziasztok kisfiam jövő hónapban lesz 1 eves .

Bútorokba kapaszkodva jar . Illetve tegnap mar anelkul is ment 2-3 lepést . Kérdésem az lenne hogy mennyire befolyasolja a cipo a gyermek járását … és melyiket ajánlanátok ? Elefante? DD step ? Vagy valami más vált be ?



#baba #cipő #1 éves #Járáshoz
2023. márc. 11. 10:42
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Csak kintre adj ra cipot, de most meg lehet nem fog kelleni egy darabig. Majd ha mar magabiztosan jar.


Nalunk amugy nem pont ez, de ilyesmi “elso lepes” cipo volt az elso:


[link]

2023. márc. 11. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Addig nem fontos, míg biztosan nem jár. Lakásban nem kell egyáltalán. Amúgy D.D. Stepet ajánlok, ami jól fogja a lábát.
2023. márc. 11. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Most még nem kell

Egy csúszásgátlós zokni elég

Tavasszal egy magasszárú kérges szandát választok, minnélhajlékonyabb talppal.

2023. márc. 14. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Dd step szandi majd tavasszal 🙂. Bentre én ilyenkor még nem adtam rá csak zoknit, szilikonos tappanccsal. A cipő akkor jó ha van kérge, tartja a bokáját és nem nehéz. A dd step azért is jó mert ezeken kívül van a talpbetétén egy fit zone felírat. Ha kiveszed a cipőből és ráteszed a babád lábát, akkor láthatod hogy jó -e rá. Ha benne van a fit zone-ban, a cipő tökéletes lesz neki 🥰. Én ezért is szeretem ezeket a cipőket. Amolyan anyuka barát is 🙂
2023. márc. 15. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!