Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szofia név kislányos szerintetek?

Szofia név kislányos szerintetek?

Figyelt kérdés
Esetleg nincs köztetek Szofia? család elbizonytalanított. Szerintük kislányos és sokféleképp csúfolható. Persze 20 év múlva már lehet nem lenne kislányos mert sok kislányt hívnak így. Tetszik még a Hanna , Olívia, Adél, Kamilla .

2023. márc. 11. 19:32
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Léna ,Amira lemaradt
2023. márc. 11. 19:33
 2/18 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem nem kislányos. A Gréti meg a Lotti kislányos. A Szofia nem.
2023. márc. 11. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
A felhozatal közül a Szófia a legjobb. Meg amúgy szerintem csöppet sem kislányos. A bolgár főváros is kislányos a család szerint? :D
2023. márc. 11. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem tetszik, de szerintem nem kislányos. A Lotti, Gréti mellett a Panka, Dorka és hasonló nevek a kislányosak, a Szofia vagy Szófia nem.
2023. márc. 11. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
34%

Szofia nèv nekem sem tetszik.

Viszont szerintem Adèl Hanna az nem rossz.

Bàr nekem a legjobban Andrea tetszik!

2023. márc. 11. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
74%
Nem tartom kislányosnak, egy felnőtt nőt is simán el tudok képzelni ilyen névvel, nem fura. Meg nem is tartom kimondottan könnyen csúfolható névnek. Nyilván ha akarják, bármit lehet, de ennyi erővel mindenbe bele lehet kötni. Nem lehet, hogy a családnak egyszerűen csak nem tetszik ez a név és azért próbálnak inkább ezekbe belekötni?
2023. márc. 11. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem nem kislányos és nem könnyen csúfolható.
2023. márc. 11. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
8%

De èrdekesen működik a magyar ember. 😆😆😆

Lepontoznak pedig szerintem semmi rosszat nem ìrtam.

Hàt bàr magyar emberen minek lepődök meg.... 😆😆😆😆😂😁

Na lepontozàs???

2023. márc. 11. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
27%
#8 Én nem pontoztalak le, de mások talán azért, mert nem a kérdésre válaszoltál.
2023. márc. 11. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
11%

Hàt..

Na akkor màskèppen.

Annyira azèrt szerintem nem csùnya nèv sosem csùfolnàm de azèrt ìrtam Andreàt mert szerintem azt tènyleg nem lehet csùfolni ès szerintem szèp nèv nagyon!

2023. márc. 11. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!