Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 14 hónapos babámnak kék marad...

14 hónapos babámnak kék marad a szeme?

Figyelt kérdés

Sötétkék szemmel született és egyre világosodott, 3 hónapos kora körül lett olyan mint amilyen most is. A férjemnek és nekem is barna a szemünk, és nem hiszem el, hogy neki meg ilyen a szeme.

Így is marad vagy bebarnulhat még?

Jelenleg ilyen a szeme

[link]



2023. márc. 12. 18:48
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
3éves koráig változhat.de lehet megmarad
2023. márc. 12. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettem barna szemuek vagyunk a ferjemmel,mindket gyermekunk barna szemmel szuletett,es nem valtozott meg nekik a szemszinuk.
2023. márc. 12. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
A férjem kék szemű, én barna. Mindkét gyerek világító kék szemmel született. Egyiküknek 5 évesen változott meg zöldre (ilyen is van szép számmal a családban).
2023. márc. 12. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

mi zöld szemuek vagyunk, a babám csodaszép kék szemű. az egyik mama kékszemű.

tesóm fiának 8évesen változott a szemszíne

2023. márc. 12. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Mindkettőnknek barna a szeme, a fiunknak meg világító kék. 10 hónapos. Apukámnak volt kék szeme, senki másnak.

Nekem múltkor a szemészeten mondták, hogy ebből már barna biztos nem lesz, maximum egy zöldes árnyalatba mehet át.

A nagyobbik gyereknek 2 hónaposan már barna volt a szeme, azóta se változott, 12 éves.

2023. márc. 12. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
87%

Ez amúgy zöld szerintem, nem kék.

A fiamnak már a szülőszobán is barna szeme volt, ő maradt ilyen. A másik fiamnak szerintem hasonló lesz a szeme mint a te lányodnak. Biztos van zöld szemű rokonod, nem nagy dolog ez.

2023. márc. 12. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
nekem 7 eves koromra zöldült be a szemem , a hugomé 10 evesen lett zöld. elötte kekek voltunk
2023. márc. 12. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem, valószínűleg bebarnul.
2023. márc. 12. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :)

Amúgy ezen a képen tényleg zöldes, napfényen viszont világos kék, a puppilája körül zöldes árnyalattal.

Zöld szemü rokonom ha van is, nem ismerem. Apukámnak, nagymamámnak és párom dédmájának volt kék a szeme.

2023. márc. 12. 20:43
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem 3évesen lett zöld szemem a kékből.
2023. márc. 24. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!