Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Használtok/hasznaltatok...

Használtok/hasznaltatok hordozókendőt?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni egyet, májusban születik a babám. Tapasztalatok érdekelnek. :-)
2023. márc. 23. 16:31
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
51%
Nem.
2023. márc. 23. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

Én szeretném használni, de az én kisfiam sír benne. Kézben nagyon jól elvan, de ha magamra kötöm, kb 2-3 perc után sír. Pedig állítólag nagyon jó, mert tudsz mindent csinálni úgy, hogy rajtad van a pici :)

Azt hallottam, hogy lehet kölcsönözni, talán érdemesebb megpróbálni, mint egyből venni.

2023. márc. 23. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nagyon szeretjük. Tavaly született májusban a gyermekem. Először rugalmas kendőt szerettem volna használni, de az nagyon meleg volt nyáron a plusz 3 réteggel meg az én testhőmmel, ezért vettem egy karikás hordozót. Nagyon szerettem, gyorsan bele tudtam tenni és kivenni, jókat aludt benne.
2023. márc. 23. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Szintén májusi baba. A rugalmas kendővel pont úgy jártunk, mint a 3.
2023. márc. 23. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:

Vettem. 4 éve a szekrénybe porosodik. 2 gyerekem született azóta, egyik sem szereti/szerette.

Vettem mei-tait. Azt úgy ahogy. 2-2 almalommal voltak talán benne. De én úgy sem tudtam 2 kézzel csinálni semmit.

2023. márc. 23. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Kendőt nem szerették,de később a csatos hordozót igen.
2023. márc. 23. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Se a kendot se a csatos hordozot nem szerette a fiam.sirt mindkettoben,pedig nekem nagy segitseg lett volna
2023. márc. 23. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Úgy 3 hónapos korukig rugalmas kendő, utána sima szövött. Nekem a második gyereknél életmentő, de az elsőnél is kényelmesebb volt, főleg mert ő utálta a babakocsit, olyan 1,5 éves korában volt először, hogy nem üvöltött benne.
2023. márc. 23. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Igen, Nandu szövött kendőm van, olyan 1 éves koráig használtuk.
2023. márc. 23. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Igen. Mindkét fiam imádta, a hosszú alvasaik abban voltak mindig. Csatosra 7 kg fölött valtottunk, a nagy már 3 éves, de az apja néha még viszi benne.
2023. márc. 23. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!