Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milumil komfort HA vélemény?...

Milumil komfort HA vélemény? Kevés a tejem így pótolni kell, Hasfájós a pici, székrekedése is van, próbáltuk a bebat, és a sima milumilt de nem vált be. Most gondoltam kipróbáljuk ezt a fajtát, elvileg ez kifejezetten hasfájás, székrekedésre van.

Figyelt kérdés
Köszönöm a válaszokat!

2023. márc. 25. 09:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Mi ezt adtuk. Megette. A hasfájáson semmi nem segített csak az idő.
2023. márc. 25. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem is a hasfájás ami zavar, inkább a szekrekedes .. mert szenved szegény erőlködik nem tud aludni ki van merulve …
2023. márc. 25. 09:51
 3/11 anonim ***** válasza:
34%
Szoptatási tanácsadó esetleg? Persze ha szoptatni akarsz, teljesen rendben van, hogy nem. Miből gondolod, hogy kevés a tejed?
2023. márc. 25. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
A mi babánk Beba Sendiduot kapott, neki is székrekedése volt előtte, de ezzel semmi probléma nem volt szerencsére.
2023. márc. 25. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
3# szoptatok és onnan tudom hogy fejem le, hogy hátha több lesz de nem akar több lenni és 2 ciciből max 60 mili jön le de az a nagyon max van amikor csak 40 és tapszert eszik hozza. Tehát egy étkezés neki kb 80-90 mili
2023. márc. 25. 11:05
 6/11 A kérdező kommentje:
4# ha nem jön be ez akkor az lesz a következő ! Köszönöm!
2023. márc. 25. 11:05
 7/11 anonim ***** válasza:
39%

Komolyan a sok idióta miért pontoz le? Olyan fogyatékosok vagytok a klomplexusaitokkal, hogy nem tudtok szoptatni. Nem értem miért probléma, ha egy amúgy is szoptatni akaró anyuka segítséget kap.


Szóval, én pl nem tudtam csak pár cseppet fejni, mégis szoptatni minden gond nélkül. Ez nem jelent semmit. A legjobb megoldás, ha nem fejsz, hanem rengeteget teszed mellre. Hidd el be fog állni. Sokan azt hiszik jaj nincs tejem, pedig csak egy növekedési ugrás van. Ha tápszert adsz neki az egy spirál, mert nyilván annál kevesebb inger éri a mellet, egyre kevesebb lesz a tej. Ezért javasoltam a szoptatási tanácsadót. De ha neked beválik a kombi etetés szuper. Sőt az is ha teljesen tápszeres lesz.

2023. márc. 25. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
40%

Miert nem szoptatsz inkabb ?

Nem fejni kell meg meregetni, hanem minel tobbszor mellre tenni a babat.

2023. márc. 25. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Nem fogom felkelteni óránként mikor egy óra mire vissz alszik szegény.

És írtam h szoptatom, de mivel éhes nem elég a tej így kap pótlást. Nyilván majd leteszem hogy aludjál éhen gyerek.

Nem ja értem.

És mivel szopik ra egy órára fejek így kb óránként éri inger a mellem.

Plussz a kórházban és a védőnő is ezt javasolta.

Na de mindegy

Még jó hogy a kérdés a tapszerre volt kiírva és a válaszok full másra jönnek .

2023. márc. 25. 14:12
 10/11 anonim válasza:

Bevált a tápszer?

Ugyanebben a helyzetben vagyunk!

Kislányom csak tápszeres,nagyon hasfájós!

Beba tápszer nem volt jó!

nov. 8. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!