Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ki mikor engedte a kisállattal...

Ki mikor engedte a kisállattal fizikai kontaktust?

Figyelt kérdés

Benti kutya/macska esetén mikor engedtétek hogy megérintse egyáltalán.

Én még nem díjazom az ötletet de egyre kíváncsibbak.


2023. márc. 28. 18:42
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
95%
Amikor haza jöttünk a kórházba a kutya már a hordozóba szagolta a gyereket!sose tiltottam .
2023. márc. 28. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 Derjaderja ***** válasza:
100%
Mint az 1
2023. márc. 28. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Első nap ahogy hazajöttünk, van fotó kint a falon róla, ahogy a kutya a babafészek szélére teszi a fejét és nézi a a babát, aztán így töltötték a következő hónapokat ameddig a baba el nem kezdett kúszni utána.
2023. márc. 28. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Mármint a gyerek az állatot vagy az állat mikor mehet a gyerekhez? Nálunk az elejétől engedve volt mindkét félnek az érintkezés, természetesen felügyelet mellett. Persze eleinte inkább csak a kutya érdeklődött a gyerek iránt. Most 2.5 éves a gyerek és már a legnagyobb spanok. A gyereknek tanítjuk első sorban, hogy hogyan is kell bánni a kutyával. Ne húzza, nyúzza a fülét, farkát, bőrét, szőrét. Ne visítson bele a fülébe. Elviseli egyébként a kutya ha ilyet csinál de azért na. Tisztelje, hogy ő is egy élőlény. Egyébként esténként lefekvéskor a kutyától is elköszön a gyerek. Simi és puszi. Amúgy egy "pibbunk" van 😅
2023. márc. 28. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Már aznap megszaglászták a kutyáink amikor hazavittük a kórházból. Az egyik kutyánk neve a gyerek első szavai közt volt (megelőzve az "anyát" 😂). Imádják egymást, nem bántuk meg hogy sosem tiltottuk őket egymástól.
2023. márc. 28. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

A kutyanak be kell mutatni a csecsemőt. Vannak fajták legalább is, akiknek ez kell, hogy ne bantsak a csecsemőt. Úgyhogy 1 nap kéne.


Nyilván nem kell hagyni, hogy összenyalja, de tiltani semmi értelme.

2023. márc. 28. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
50%
Mivel nem benti az állat, îgy akkor, amikor már maga is mindent összenyalt és mászott..
2023. márc. 28. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
56%
Amikor már érdeklődött, akkor minden további nélkül. Csak úgy a magzatmázas gyereket nem dugtam a kutya szájába, de nyilván hamar kontaktusba kerültek.
2023. márc. 28. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
63%

7. Vagyok…


Ha benti lenne, akkor sokkal hamarabb is engedtem volna….

Pedug nem vagyok az a nagyon állatbarát.


Màrmint szeretem őket, de nem tekintem családtagnak stb…


De úgy gondolom az állatokkal való kontakt fontos

2023. márc. 28. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 Pingu900 válasza:
20%
Kb egy év után engedtük először hogy a két tacskó megnyalogassa fiúnk kezét. Természetesen kutyák oltva és jól vannak tartva valamint utána gyerek kezét alaposan megtakarítottuk.
2023. márc. 28. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!